تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۷:۴۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران:

موفقیت جامعه در گرو تغییر نگاه نسبت به بانوان است

مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: موفقیت جامعه‌ در گرو تغییر نگاه به زنان است و باید بانوان را نیروی مؤثر جامعه دانست، البته این نگاه در بین مسؤولان مازندران وجود دارد.

به گزارش چالوس ما، مریم جمشیدی ظهر دوشنبه در همایش تجلیل از بانوان فرهیخته غرب مازندران در سینما جهان نما چالوس اظهار کرد: امنیت امروز ما به دلیل رشادت‌های شهیدانی است که وضوی عشق گرفتند و انسانیت و مردانگی آنها آرمش امروز را برای ما به ارمغان آورده است.

وی ادامه داد: توسعه جامعه وابسته به نیروی انسانی است، همه ما باید از نعمتهایی که خداوند در این مدت کوتاه زندگی در اختیار ما قرار داده است، به درستی استفاده کنیم.

مدیر‌کل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران این اداره‌کل را خدمت‌گزاری کوچک در دولتی بزرگ خواند و تصریح کرد: این نهاد برای بهبود اموری مانند تحکیم بنیان خانواده، رشد آموزش و پژوهش، کارآفرینی و حمایت از زنان کارآفرین و ورزش بانوان تلاش می‌کند تا احساس نشاط را در زندگی زن مازندرانی ایجاد کند.

این مسئول با تأکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها برای رسیدن به این اهداف خاطرنشان کرد: در همین راستا از سال ۹۲ تا امروز بیش از ۴۰ هزار برنامه در حوزه بانوان در مازندران اجرا شده است.

جمشیدی در پایان با بیان اینکه موفقیت جامعه‌ در گرو تغییر نگاه به زنان است، گفت: باید بانوان را نیروی مؤثر جامعه دانست، البته این نگاه در بین مسؤولان مازندران وجود دارد، امروز بیشتر رؤسای شوراهای اسلامی شهرها بانوان هستند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.