تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۸:۵۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
رئیس اداره ارشاد چالوس مطرح کرد

شباهت رسالت هنرمندان با سیره اهل بیت (ع)

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چالوس گفت: : اولویت اصلی در میان ائمه اطهار، رفتار درست بود، در دنیای هنر هم باید هنرمند رفتار مناسب را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش چالوس ما، حجت‌الاسلام علی‌اصغر مختاری شب گذشته در نهمین نشست فعالان عرصه فیلم کوتاه در دانشگاه آزاد چالوس اظهار کرد: رسالت مهمی بر دوش هنرمندان است و تبیین درست این رسالت وظیفه آنان است.

وی افزود: باید تلاش کنیم در برنامه‌های دورهمی هنرمندان از اسطوره‌ها و نوابغ سینمای کشور بوده که دیگر در جمع ما حضور ندارند یاد کرد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان چالوس با بیان اینکه هنرمندان آفریده‌های ویژه خدا هستند، تأکید کرد: یک هنرمند باید چهره‌ای الهی و رویکردی خدایی داشته باشد تا همیشه یادش ماندگار باشد.

مختاری سینما را حرفه‌ای انسان‌ساز دانست و تصریح کرد: با توجه به حساسیت‌های عصر حاضر، رسالت هنرمندان بیش از پیش باید مورد توجه قرار گرفته و خود را با توجه به شرایط موجود وفق دهد.

وی در پایان رسالت هنرمندان را به سیره اهل بیت (ع) تشبیه کرد و گفت: اولویت اصلی در میان ائمه اطهار، رفتار درست بود، در دنیای هنر هم باید هنرمند رفتار مناسب را الگوی خود قرار داده به دور از هوای نفس و حب‌وبغض رسالت خویش را انجام دهد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.