تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
رئیس اداره تبلیغات چالوس خبر داد

فعالیت ۳۰ مرکز قرآنی در شهرستان چالوس

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چالوس گفت: در حال حاضر ۳۰ مرکز و مؤسسه قرآنی در چالوس فعالیت می‌کند و در آینده نزدیک نیز یک مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم تأسیس می‌شود.

به گزارش چالوس ما، حجت‌الاسلام علی اسفندیاری عصر چهارشنبه در جشنواره قرآن ناطق که با حضور مؤسسات و مراکز قرآنی شهرستان چالوس در سالن شهید آوینی آموزش‌وپرورش چالوس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم اظهار کرد: وضعیت مناسب استان مازندران در رشته‌های مختلف قرانی،نشان از مردم ولایت‌مدار و قرآنی این استان دارد.

وی افزود: در حال حاضر ۳۰ مرکز و مؤسسه قرآنی در چالوس فعالیت می‌کند، در آینده نزدیک نیز با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد لزوم افزایش حافظان کلام وحی، یک مرکز تخصصی حفظ قرآن کریم تأسیس می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان چالوس تصریح کرد: این اداره آماده انجام فعالیت‌های مختلف قرآنی است و همزمانی جشنواره قرآن ناطق با آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس را به فال نیک گرفت.

اسفندیاری در پایان هدف از برپایی این جشنواره را نمایش توانمندی‌های مراکز و مؤسسات قرآنی هرستان چالوس دانست و گفت: برای تقویت امور قرآنی در شهرستان، یک تفاهم‌نامه بین اداره تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای شهرستان مانند شهرداری‌ها، آموزش و پرورش و بسیج منعقد شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.