تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱ مهر ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم چالوس مطرح کرد

مهرزاد هر چه دارد از برکت ماه رمضان است/ اهدای یک قطعه زمین به مرتضی مهرزاد

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با بیان اینکه مهرزاد هر چه دارد از برکت ماه رمضان است از اهدای یک قطعه زمین به مرتضی مهرزاد خبر داد.

به گزارش چالوس ما، مدیرکل بهزیستی مازندران نیز در آیین استقبال از مرتضی مهرزاد قهرمان والیبال نشسته پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو تلاش و کوشش این ورزشکار را مثال‌زدنی دانست و اظهار کرد: این قهرمانی نشان از توانمندی‌های جامعه معلولان دارد و کسب مقام قهرمانی پارالمپیک تنها به خاطر همت و تلاش وی در این راه است.

وی با تأکید بر اینکه در پارالمپیک ریو هشت ورزشکار مازندرانی حضور داشتند، افزود: سه نفر از این ورزشکاران عضو تیم ملی والیبال نشسته بودند و با درخشش خود دل مقام معظم رهبری، رئیس جمهور و تمام هموطنان را شاد کردند.

مدیرکل بهزیستی مازندران ادامه داد: امروز مرتضی مهرزاد الگویی مناسب برای همه جوانان و به ویژه معلولان کشور است چرا که با تلاش فراوان موفقیت‌های زیادی را به دست آورد و نشان داد معلولیت مانع پیشرفت نیست.

این مسئول ضمن تبریک افتخارآفرینی قهرمانان معلول مازندران در پارالمپیک گفت: معلولان با حضور در مسابقات پارالمپیک بر مشکلات پیروز شده بر قله قهرمانی دنیا ایستادند.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم اظهار کرد: این قهرمانی درسی بزرگ برای کسانی است که به خاطر معلولیت دچار ناامیدی هستند.

قاسم احمدی‌لاشکی در ادامه از زحمات مادر مرتضی مهرزاد تشکر کرد و افزود: با وجود مشکلات جسمی مرتضی، این بانوی زحمتکش برای تربیت فرزندش تمام تلاش خود را به کار بست و مرتضی مهرزاد جایگاه امروز خود را مدیون او است.

وی با بیان اینکه مهرزاد باید همواره قدرشناس خدا باشد، تصریح کرد: او برای نخستین بار در برنامه‌ای مطرح شد که در ماه رمضان پخش می‌شود، به همین علت باید بداند که هر چه دارد از برکت ماه مبارک رمضان است.

نماینده مردم شهرستان‌های نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس با اشاره به اینکه مرتضی باید همیشه قدردان زحمات مربیان و مسئولان بهزیستی چالوس باشد، یادآور شد: افرادی مانند بازرگان( مربی تیم والیبال نشسته شهرستان چالوس) و ذوالفقارپور (رئیس هیات معلولان و جانبازان چالوس) او را همانند فرزند و برادر خود پرورش دادند تا برای کشورش افتخارآفرینی کشور استفاده کنند.

احمدی لاشکی در پایان از اعطای هدایایی از سوی ستاد استقبال چالوس و نیز اهدای یک قطعه زمین از سوی مدیرکل منابع طبیعی غرب مازندران به مرتضی مهرزاد خبر داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.