تاریخ انتشار :چهارشنبه ۷ مهر ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
مدیر انجمن سینمای جوان چالوس تأکید کرد

بی‌توجهی به هنرمندان، عامل توقف رشد فیلمسازی در چالوس

مدیر انجمن سینمای جوان چالوس گفت: هنرمندان همیشه در تلاش هستند، ولی به آنها بی‌توجهی شده، مجبور به گوشه‌نشینی هستند، همین مشکلات حوزه هنر باعث شده است رشد سینما در چالوس بسیار اندک باشد.

به گزارش چالوس ما،

به نقل از چالوس ما، بهنام طهماسبی شامگاه چهارشنبه در آیین اختتامیه دومین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر چالوس که با حضور هنرمندان غرب مازندران برگزار شد، با اشاره به هفته دفاع مقدس اظهار کرد: با نثار خون جوانان ما در هشت سال دفاع مقدس، ذره ذره خاک از وجود خبائث پاک شد.

وی با بیان اینکه پشتیبانی از هنر ضعیف است، افزود: هنرمندان همیشه در تلاش هستند، ولی به آنها بی‌توجهی شده، مجبور به گوشه‌نشینی هستند، همین مشکلات حوزه هنر باعث شده است رشد سینما در چالوس بسیار اندک بوده، تولید در حوزه عکس و فیلم متوقف شود.

مدیر انجمن سینمای جوانان ایران دفتر چالوس تصریح کرد: هنرمندان ما کار را به خوبی بلد هستند اما نیاز به حمایت دارند، با این حال و با وجود همه مشکلات پیش رو، فعالیت‌های خوبی دارند.

طهماسبی به موفقیت‌های فیلمسازان شهرستان چالوس در حوزه‌های ملی اشاره کرد و یادآور شد: هنرمندان و استادان زیادی در چالوس هستند که تجربیات آنها می‌تواند به جوانان انتقال داده شود و این کار تنها با حمایت مسئولان امکان‌پذیر است.

وی در پایان از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران خواست با حضور در جمع هنرمندان و شنیدن حرف‌های آنان برای تقویت استعدادهای آنها تلاش کرده از تمام امکانات برای ظهور ظرفیتهای این بخش استفاده کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.