تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ مهر ۹۵.::. ساعت : ۲:۱۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

۲ سارق حرفه ای لوازم خودرو در چالوس دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس گفت: 2 سارق حرفه ای که به 21 فقره سرقت لوازم داخلی خودرو اعتراف کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ علیرضا قدیمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی گزارش چندین فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در سطح شهرستان چالوس، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
وی تصریح کرد: کار آگاهان پلیس با بررسی سرنخ های بجامانده و اقدامات پلیسی این سارقان حرفه ای را شناسایی و روز گذشته در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند .
فرمانده انتظامی چالوس خاطر نشان کرد: این سارقان به اسامی (ن و ع) و (م – د) که اهل استان های چهارمحال بختیاری و البرز بودند در مناطق رادیو دریا و هچیرود اقدام به سرقت لوازم داخلی خودرو می کردند.
سرهنگ قدیمی افزود: متهمان که در بازجویی فنی کارآگاهان پلیس به ۲۱ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرده بودند جهت سیر مراحل قانونی تحویل زندان شدند.
سرهنگ قدیمی ، از شهروندان خواست خودروهای خود را به سیستم ایمنی مجهز کرده و از نگهداری اشیاء و اموال قیمتی در داخل خودرو خودداری کنند و هرگونه تردد مشکوک در اطراف خودروها را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.