تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۳ آبان ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۴۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده بسیج سپاه چالوس خبر داد:

شرکت هزار نفر از بسیجیان چالوس در رزمایش دفاع از کوی و برزن

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس ادامه داد: رزمایش گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر شهرستان چالوس به استعداد 5 گردان و با شرکت بیش از یک هزار نفر در روزهای 13 و 14 آبان در 5 نقطه از شهرستان برگزار می‌شود.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ علی رئیسی در گفت‌وگو با چالوس ما، ضمن تبریک سالروز ولادت امام باقر (ع) اظهار کرد: ایشان یکی از راویان کربلا و هم از مادر و هم پدر از اهل بیت هستند، یعنی هم از نوادگان امام حسن و امام حسین (ع) هستند.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن و امداد و نجات افزود: این رزمایش همزمان با سراسر کشور و در ۱۴ استان تحت فرماندهی قرارگاه امام هادی (ع) در حال برگزاری است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس ادامه داد: این رزمایش به استعداد ۵ گردان و با شرکت بیش از یک هزار نفر در چالوس در روزهای ۱۳ و ۱۴ آبان در ۵ نقطه از شهرستان برگزار می‌شود.

رئیسی تصریح کرد: در طی این رزمایش بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس حوزه بسیج خاتم الانبیا (ص) و حضرت ابوالفضل (ع) مانور دفاع از کوی و برزن را به ترتیب در شهرک شهید نواب صفوی و مسجد ابوالفضلی رادیودریا انجام می‌دهند.

وی یادآور شد: حوزه بسیج امام حسن(ع) مرزن آباد و امام سجاد (ع) هم به ترتیب رزمایش امداد و نجات را در میدان تیر مرزن آباد و رزم جنگل را در مازو پشته برگزار می‌کنند.

فرمانده سپاه چالوس از شرکت یک گردان کوثر خواهران در این رزمایش خبر داد و خاطرنشان کرد: گردان کوثر حوزه حضرت زینب (س) چالوس نیز رزمایش امداد و نجات را در مهدیه چالوس انجام می‌دهد.

رئیسی هدف از این رزمایش را نمایش قدرت و آمادگی بسیجیان در دفاع از حرم و آمادگی رزم در هنگام تجاوز احتمالی دشمن دانست و اظهار کرد: بسیج همواره امید و نشاط و بالندگی را برای دوستان و رعب و وحشت برای دشمنان به‌ همراه داشته است.

وی در پایان از انجام فراخوان‌های بسیجیان و آزمون‌های آمادگی جسمانی پیش از اجرای رزمایش خبر داد و گفت: روز اول رزمایش به برنامه های آموزشی و شرکت در راهپیمایی پرداخته شد، صبح جمعه نیز پس از صبحگاه مرحله اصلی اجرای رزمایش انجام شده با شرکت در نماز جمعه برنامه پایان می‌یابد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.