تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۷ آبان ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
مدیر آموزش و پرورش چالوس خبر داد

افتتاح ۱۰ مدرسه از سال ۹۲ تاکنون در چالوس

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چالوس گفت: از سال 92 تاکنون چندین پروژه برای چالوس در نظر گرفته شد و با وجود مشکلات مالی این دهمین مدرسه‌ای است که یا به طور کامل و یا بخشی از آن آماده شده است‌.

به گزارش چالوس ما سلیمان عبداللهی لاشکی، عصر دوشنبه در آیین بهره‌برداری از مدرسه فاطمیه چالوس با قدردانی از شرکت خودروسازی سایپا به خاطر مشارکت در ساخت این پروژه اظهار کرد: این مدرسه دارای ۶ کلاس و در زمینی به مساحت دو هزار و ۱۰۰ متر مربع و یک هزار و ۵۰۰ متر اجرای آسفالت و دیوارکشی ساخته شده است.

وی با بیان اینکه این مدرسه با اعتبار ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ساخته شده است، افزود: پروژه ساخت مدرسه فاطمیه با مشکلات مالی زیادی روبرو شد و ۶ سال کار متوقف شده بود، اما با تلاش همه مسئولان به ویژه شهردار و اعضای شورای شهر هچیرود امسال افتتاح شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان چالوس ادامه داد: از سال ۹۲ تاکنون چندین پروژه برای چالوس در نظر گرفته شد و با وجود مشکلات مالی این دهمین مدرسه‌ای است که یا به طور کامل و یا بخشی از آن آماده شده است‌.

عبداللهی در پایان به پروژه‌های افتتاح شده در سال‌های اخیر اشاره کرد و یادآور شد: مدرسه شهید فلاح و آزاده در دو شیفت صبح و عصر، مدرسه ۶ کلاسه نمونه دولتی فاطمیه هچیرود، مدرسه ۹ کلاسه سلمان فارسی و آموزشگاه تخصصی قرآن از پروژه‌هایی است که در چند سال گذشته بهره‌برداری و ساخت مدرسه شهیدسپیدبر، مقاوم‎سازی آموزشگاه مرحوم سلیمی، احداث آموزشگاه قیام و شکوفه‌های دانش در اشکاردشت، ساخت مدرسه مسده و ساخت استخر آموزشی نیز هم اکنون در دست انجام است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.