تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ آبان ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۰۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

دستگیری فرفره‌های خفت گیر در بابل

فرمانده انتظامی شهرستان بابل، از شناسایی و دستگیری چهار متهم به خفت گیری و سرقت از زنان از اعضای باندی معروف به" فرفره" و کشف بیش از چهار فقره سرقت خبر داد.

به گزارش چالوس ما، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محسن جعفری افزود: در پی کسب خبری مبنی بر خفت گیری و سرقت از زنی در یکی از مناطق مسکونی شهر که منجر به مصدومیت این زن و انتقال وی به بیمارستان شد، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.  ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی با استفاده از شگرد های خاص پلیسی رد جوانی ۱۶ ساله را در این پرونده پیدا کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابل افزود: ماموران با تعقیب و مراقبت از این فرد و انجام تحقیقات گسترده پلیسی دریافتند، این فرد با طرح دوستی و به بهانه تفریح با همکاری سه نفر از دوستان همکلاسی اش با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت اقدام به خفت گیری و سرقت از زنان می کنند.
جعفری، افزود: ماموران با دریافت این اطلاعات و با هماهنگی قضایی در عملیاتی هماهنگی و غافلگیرانه هر چهار متهم از اعضای باندی معروف به  “فرفره” را دستگیر کردند.
وی افزود: متهمان در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس، ضمن اقرار به بزه انتسابی و چهار فقره سرقت دیگر، اظهار کردند، در کوچه های خلوت سطح شهر از موقعیت استفاده کرده و به زور نسبت به ربایش کیف و مدارک زنان اقدام می کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان بابل خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
جعفری با هشدار به خانواده ها، از آنان خواست همواره مراقب فرزندان خود باشند و به رفتار های غیرعادی آنان و تغییر رفتارشان واکنش نشان داده و در انتخاب دوستان به آنان کمک کنند تا افراد ناباب را به عنوان دوست انتخاب نکنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.