تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۳ آبان ۹۵.::. ساعت : ۹:۴۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال مازندران؛

ساحل اورنگ در صدر باقی ماند، هیرکانی در رده سوم قرار گرفت

در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال مازندران تیم ساحل اورنگ چالوس برابر حریفش به برتری رسید و تیم هیرکانی چالوس در خانه خود برابر میهمانش متوقف شد.

به گزارش چالوس ما، عصر یکشنبه در چارچوب هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال مازندران نمایندگان چالوس به مصاف حریفان خود رفتند.

در این رقابت‌ها تیم ساحل اورنگ چالوس با مربیگری سیدعلی میرزایی در شهرستان گلوگاه میهمان تیم رده نهمی لمراسک این شهرستان بود و توانست با نتیجه ۲ بر صفر از سد این تیم بگذرد.

هیرکانی دیگر نماینده چالوس هم در ورزشگاه شهدای این شهرستان میزبان شهروند مقاومت جویبار بود که در پایان نتوانست نتیجه‌ای بهتر از مساوی کسب کند و با نتیجه ۲ بر ۲ میهمان خود را بدرقه کرد.

با کسب این نتایج ساحل اورنگ با ۳۱ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد و با اختلاف ۶ امتیازی با تیم دوم جدول یعنی سد نکا توانسته است حاشیه امنیت خوبی برای خود ایجاد کند.

هیرکانی هم با یک امتیاز این بازی ۲۴ امتیازی شد و فعلا توانست به رتبه سوم جدول صعود کند، البته بازیکنان و مربیان این تیم باید منتظر باشند تا ببینند شهدای ابوالحسن‌کلای بابل که با دو امتیاز اختلاف و یک بازی کمتر در تعقیب آنها قرار دارد از بازی عقب‌افتاده خود چه نتیجه‌ای خواهد گرفت.

در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال مازندران یکشنبه آینده ساحل اورنگ در خانه به مصاف شهرداری فریدونکنار می‌ررود و هیرکانی هم میهمان دریا حربده محمودآباد است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.