تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵.::. ساعت : ۷:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
در هفته بسیج در چالوس انجام می‌شود؛

یادواره شهدای شهرستان، نمایشگاه امربه‌معروف و بهره‌برداری از خانه محروم

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس از برگزاری یادواره شهدای شهرستان چالوس، نمایشگاه امربه‌معروف و بهره‌برداری از خانه محروم رد هفته بسیج امسال در چالوس خبر داد.

سرهنگ علیرضا محمدی الموتی امشب در گفت‌وگو با خبرنگار چالوس ما با اشاره به همزمانی هفته بسیج و ایام اربعین امام حسین (ع) اظهار کرد: هدف امام راحل از تشکیل نهال مقدس بسیج در سال ۵۸ ایجاد هسته‌های حزب‌الله در سراسر جهان اسلام و نه تنها در کشور ایران بود و امروز بعد از ۳۷ سال شاهد تحقق این هدف هستیم.

وی با بیان اینکه همزمان با سراسر کشور در شهرستان چالوس نیز برنامه‌هایی در این هفته در نظر گرفته شده است، افزود: دسته‌روی بسیجیان ساعت ۹ صبح روز اربعین از ناحیه مقاومت بسیج آغاز شده با پیوستن به اجتماع عزاداران اربعین در مرکز شهر ادامه می‌یابد.

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس به برنامه‌های ورزشی در این هفته اشاره کرد و یادآور شد: ۱۰ عنوان برنامه وررزشی مختلف در سالن‌های ۹ دی و صالحین حوزه‌های مقاومت شهرستان پیش‌بینی شده است که مسابقات فوتسال و والیبال مهم‌ترین آنها هستند.

این مسئول از برگزاری یادواره شهدای شهرستان چالوس در هفته بسیج سال جاری خبر داد و تصریح کرد: پس از سه سال این مراسم امسال در تاریخ هفتم آذر امسال با سخنرانی سرادر رحیم صفوی مشاور مقام معظم رهبری در مسجد جامع چالوس برگزار می‌شود.

محمدی ادامه داد: برگزاری یادواره شهدای زن در مرزن‌آباد توسط حوزه خواهران، نهضت روشنگری، کارگاه افزایش جمعیت برای خواهران، دیدار با خانواده شهدا و غبارروبی گلزارهای شهدای شهرستان از دیگر برنامه‌های این هفته در چالوس است.

وی از راه‌اندازی نمایشگاه امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر در هفته بسیج خبر داد وتأکید کرد: این نمایشگاه در سه شهر چالوس، مرزن‌آباد و هچیرود با رویکرد عفاف و حجاب در ابندای هفته بسیج آغاز به کار خواهد کرد.

وی در پایان نمایشگاه مبارزه با اشرافیگری، اعزام هادیان سیاسی و بصیرتی به مدارس، و ویزیت رایگان توسط بسیج جامعه پزشکی را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج چالوس دانست و از افتتاح دو خانه محروم در این ایام خبر داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.