تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵.::. ساعت : ۱:۴۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
امام جمعه چالوس:

اربعین حسینی زمینه‌ساز ظهور است

امام جمعه چالوس حضور پرمعنای مردم در اربعین حسینی زمینه‌ساز ظهور است، گفت: شهدای انقلاب و به ویژه شهیدان مدافع حرم با شهادت خود زمینه ظهور را فراهم کرده‌اند.

به گزارش چالوس ما، حجت‌الاسلام محمدمهدی راشدی ظهر امروز در جمع همایش عزاداران اربعین حسینی در مسجد جامع چالوس اظهار کرد: اربعین حسینی شوری را در عالم به وجود آورد و این حضور مردم نشان از عشق آنام به اهل بیت و امام حسین (ع) دارد.

وی با اشاره به حضور میلیونی مردم سراسر جهان در همایش اربعین افزود: اتحاد مسلمانان و محبت و احساس غرور بین آنها بزرگ‌ترین دستاورد راهپیمایی اربعین است و همگی باید قدردان این نعمت باشیم.

امام جمعه چالوس ادامه داد: در روز ظهور، امام زمان (عج) خود را با نام امام حسین (ع) معرفی می‌کند و این یعنی قبل از این واقعه بزرگ باید نام امام حسین (ع) جهانی شود.

راشدی با بیان اینکه حضور پرمعنای مردم در اربعین حسینی زمینه‌ساز ظهور است، تصریح کرد: شهدای انقلاب و به ویژه شهیدان مدافع حرم با شهادت خود زمینه ظهور را فراهم کرده‌اند.

وی به آزادی بیشتر بخش‌های عراق توسط نیروهای ارتش و بسیج مردمی این کشور اشاره کرد و یادآور شد: امروز می‌بینیم که مردم این مناطق در حالی که در فقر و تنگدستی به سر می‌برند، هر چه در توان داشتند برای استقبال از زائران اربعین به همراه آوردند.

امام جمعه چالوس در پایان رهبر انقلاب را محور وحدت امت اسلامی دانست و گفت: ایشان به درستی جامعه را هدایت کرده عزت را برای جامعه اسلامی به همراه آورده‌اند، همین باعث شده است که مردم همواره گوش به فرمان رهبر انقلاب هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.