تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵.::. ساعت : ۸:۱۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
به مناسبت اربعین حسینی

۱۰۰ سبد کالا و ۲۰۰ غذای گرم بین نیازمندان نوشهری توزیع شد

به مناسبت اربعین حسینی، 100 سبد کالا و 200 غذای گرم به منظور کمک به خانواده‌های نیازمند و همچنین گسترش فرهنگ انفاق در جامعه بین مددجویان موسسه آبشار عاطفه‌های نوشهر توزیع شد.

به گزارش چالوس ما، به نقل از نوشهر آنلاین، مسئول نمایندگی سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های نوشهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: هدف از تهیه و اهدای این مواد غذایی حمایت از خانواده‌های مستمند است و همه این کمک‌ها به همت خیرین تهیه شده است.

وی با اشاره به لزوم بکارگیری سنت‌های حسنه اسلامی برای حرکت به سمت کاهش فقر در جامعه، افزود: برای انجام این امر مهم همگی ما موظف هستیم در کمک به نیازمندان دریغ نکنیم.

زهرا صیادی‌نژاد خاطرنشان کرد: توزیع سبد کالا یک سنت حسنه و سیره ائمه‌اطهار(ع) است که در میان خانواده‎های نیازمند با مشارکت حامیان و خیرین در راستای دستگیری از مدد جویان تحت حمایت این موسسه اجرایی می‌شود.

نائب رییس اتاق اصناف و رییس صنف میوه و تره‌بار چالوس نیز که از حامیان این موسسه خیریه است با اهدای ۵۰۰ کیلو میوه و تره‌بار شامل سیب‌زمینی، پیاز و سیب در این امر خداپسندانه شرکت کرد.

وی طی گفت‌وگویی بر لزوم ارائه خدمات خداپسندانه به خانواده‌های نیازمند در راستای نشر، تبیین و ترویج فضائل و سیره عملی ائمه اطهار(ع) تاکید کرد و گفت: دستگیری از نیازمندان جامعه برای ترغیب و جذب بیشتر خیرین و نیکوکاران ضروری است.

داراب میردار یادآور شد: کمک به نیازمندان مستلزم زمان و مکان خاصی نیست هرکس هر کار خیری که از دستش بر می‌آید باید انجام دهد و به هم‌نوعانش کمک کند.

سیده فرخ‌السادات مومنی از فعالین موسسه خیریه آبشار عاطفه‌های نوشهر هم ضمن تقدیر و تشکر از کمک و حمایت‌های خیرین از مردم نوع‌دوست منطقه خواست که جهت کمک و یاری به خانواده‌های نیازمند به آبشار عاطفه‌ها مراجعه و هدایای نقدی و غیر نقدی خود را اهدا نمایند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.