تاریخ انتشار :یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵.::. ساعت : ۸:۲۲ ب.ظ
فاقددیدگاه

اجساد ۳ زائر ایرانی وارد کشور شد

سرپرست اورژانس کشور، اسامی ۶ زائر مجروح بر اثر تصادف در عراق را اعلام کرد و گفت: اجساد ۳ زائر ایرانی امروز از مرز مهران وارد کشور شد.

به گزارش چالوس ما، به نقل از میانخبر، حادثه تصادف زائران یاد شده دیروزدر یکی از مسیرهای منتهی به کربلا به وقوع پیوسته است.
کولیوند اظهارداشت: امروز اجساد سه زائر ایرانی از مرز مهران وارد کشور شده است و اجساد این سه نفر به پزشکی قانونی تحویل داده شده است.
رئیس کمیته بهداشت و درمان اربعین اذعان داشت: همچنین نیروهای فوریت های پزشکی شش مصدوم تصادف رانندگی را با اسامی و مشکلاتی که اعلام می شود به کشور وارد کردند که هم اکنون در بیمارستان های ایلام و مهران بستری اند.

۱٫مرضیه اسدی ۴۳ ساله MT (تروما)

۲٫امیر مهدی عباسی ۲۰ روزه سپسیس(بیماری عفونی)
۳٫ملوس چاوشانی ۶۸ ساله MT (تروما)
۴٫فردوس میرزاپور ۷۰ ساله شکستگی ساعد
۵٫علی زارعی ۴۵ سوختگی ، سلولیت
۶٫علی اکبر صدقی راد ۶۱ ساله شکستگی دوبل ساق پا
کولیوند افزود: با توجه به اینکه مرز مهران بسته شده است ازدحام جمعیت نیز در پایانه مرزی مهران کاهش پیدا کرده است اما همچنان نیروهای فوریت های پزشکی مشغول انجام وظایف خود اند.
وی خاطرنشان کرد: ماموریت و فعالیت فوریت های پزشکی تا پایان مراسم اربعین ادامه دارد و تلاش ما خدمت دهی مطلوب به زوار اربعین است، با توجه به آغاز موج ورود زایران به کشور بخش دوم فعالیت های ما نیز آغاز می شود.
کولیوند تصریح کرد: از زائران و رانندگان می خواهیم که در مسیرهای عبوری عجله نداشته باشند و نکات ایمنی رانندگی را رعایت کنند تا بدون مشکل و حادثه به مقصد خود برسند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.