تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ آذر ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

سرنوشت مرموز جوانی که ۱۵ سال قبل ناپدید شد

مرد جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران و تسلیم شکایتی، برای یافتن ردی از برادرش که 15 سال قبل به طرز مرموزی ناپدید شده بود کمک خواست.

به گزارش چالوس ما به نقل از جام نیـوز، پسر ۱۸ ساله ناپدید، آخرین بار خانه خواهرش را در شهریار به قصد رفتن به شهرک اندیشه ترک کرد اما به طور عجیبی ناپدید شد.

 

دیروز مرد جوانی با حضور در شعبه هفتم دادسرای جنایی تهران، به بازپرس مرشدلو گفت: محسن برادر کوچک‌ترم بود،ما با هم کار می‌کردیم و وضعیت مالی‌مان هم بد نبود؛ تا اینکه برادرم گفت می‌خواهد به سفر برود و تهران را ترک کرد.

 

چندباری با ما تماس گرفت و گفت که در بندرعباس کاری پیدا کرده و وضع مالی‌اش هم خوب است. اما ۴۰ روز بعد به خانه برگشت در حالی که حال و روز خوبی نداشت.او به خانه خواهرم در شهریار رفت و دی ماه سال ۸۰ خانه خواهرم را به بهانه رفتن به فاز پنجم شهرک اندیشه ترک کرد و دیگر برنگشت. همه جا را برای پیدا کردنش زیرپا گذاشتیم اما هیچ خبری از او نشد. تازه آن موقع بود که متوجه شدم فاز پنجم شهرک اصلاً ساخته نشده و روی کاغذ طرحی برای آن کشیده شده و بی‌شک برادرم جای دیگری رفته است.آن زمان تلفن همراهی نبود که بشود از او خبری گرفت. کارت ملی و کارت عابر بانک هم نبود، فقط شناسنامه بود که برادرم گفته بود شناسنامه‌اش را به صاحبکارش داده است.

 

حالا با گذشت ۱۵ سال از ناپدید شدن برادرم دلم می‌خواهد که او را پیدا کنیم. دلم می‌خواهد بعد از سال‌ها برادرم را پیدا کنم و از سرنوشتش با خبر شوم.
به دنبال اظهارات مرد جوان، بازپرس جنایی دستور لازم برای پیدا کردن گمشده‌ای که حالا ۳۳ سال دارد را صادر کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.