تاریخ انتشار :یکشنبه ۷ آذر ۹۵.::. ساعت : ۹:۴۹ ب.ظ
فاقددیدگاه
نبرد بالای جدول به سود چالوسی‌ها پایان یافت؛

صدرنشینی ساحل اورنگ چالوس در لیگ برتر فوتبال مازندران

در مهم‌ترین بازی هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال مازندران، ساحل اورنگ چالوس با نتیجه 2 بر یک سد نکا را از پیش روی برداشت و اختلاف خود را با تیم دوم جدول به 9 امتیاز رساند.

به گزارش چالوس ما، عصر یکشنبه هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال مازندران برگزار شد و در طی آن نمایندگان چالوس به مصاف حریفان خود رفتند.

در مهم‌ترین بازی این هفته تیم‌های صدرنشین و دوم جدول یعنی ساحل اورنگ چالوس و سد نکا رویاروی هم قرار گرفتند که در پایان نماینده چالوس توانست با گل‌های وحید خواجوی و سیامک مرتمی، با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را از پیش روی بردارد و اختلاف خود را با تیم دوم جدول به ۹ امتیاز برساند.

اما در دیگر بازی این هفته بر اساس جدول مسابقات قرار بود دیگر نماینده چالوس یعنی تیم هیرکانی در مقابل طبرستان تلوباغ ساری صف‌آرایی کند، اما نماینده ساری از ابتدای نیم‌فصل دوم مسابقات از لیگ برتر کناره‌گیری کرده است و به همین دلیل هیرکانی در این هفته به نوعی با قرعه استراحت روبرو شد.

با این نتایج تیم ساحل اورنگ با ۳۴ امتیاز با اختلاف مناسبی همچون هفته‌های گذشته در صدر جدول قرار دراد و تیم هیرکانی هم با ۲۴ امتیاز و تنها با یک امتیاز اختلاف با تیم دوم جدول در جایگاه سوم قرار گرفت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.