تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ آذر ۹۵.::. ساعت : ۸:۵۶ ق.ظ
فاقددیدگاه
نماینده مردم بستان آباد در مجلس دهم:

آمریکا با تمدید تحریم‌ها چهره واقعی خود را به نمایش گذاشت/ برجام مَحکی بود تا ثابت کنیم آمریکایی‌ها بدعهد هستند!

وحدتی گفت: مناظره‌های انتخاباتی آمریکا حقایق نهان این کشور را عیان کرد و تمدید تحریم‌های ضدایرانی دلیلی بر اثبات دروغگویی و بدعهدی آمریکا شد.

به گزارش چالوس ما به نقل از آناج، محمد وحدتی با بیان اینکه بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و تمدید تحریم‌‌ها علیه ایران چهره واقعی آمریکا برای کل جهان نمایان شد، خاطرنشان کرد: طی روند انتخاباتی و مناظره‌‌ها، کاندیداها به افشای حقایق جامعه پرداختند و مهر تائیدی بر فسادها و اعمال شرم‌آور خود زدند.

وی افزود: آمریکا و کشورهای عضو ۱+۵ که در مقابل دیدگان جهانی تعهدی را امضا کردند که امروز با بدعهدی به آن عمل نمی‌کنند؛ به کل دنیا ثابت شد که آمریکا قابل اعتماد نیست اما ایران کشوری صلح جو، خوش قول و پایبند به تعهدات می‌باشد.

این نماینده مجلس دهم با اشاره به مسئولیت طرف‌های مقابل برجام، عنوان کرد: برجام سند مکتوبی است که کشورهای ۱+۵ آن را امضا کرده و در قبال آن مسئولند و ما حق شکایت در دادگاه‌های بین الملل را داریم؛ با شرایط پیش آمده هم امیدواریم سازمان ملل در حمایت از آمریکا تجدید نظر کند.

وی بیان داشت: برجام برای ما دستاورد بسیار بزرگی سیاسی داشت و آن هم آشکار کردن چهره استکباری آمریکا و غرب بود.

نماینده مردم بستان آباد در پایان متذکر شد: برجام از سوی ما مَحکی برای آمریکا بود تا ثابت کنیم دولت مردان آمریکایی دروغگویی بیش نیستند، در پی این بدعهدی و بدبینی جهانیان نسبت به آمریکا، ایالات متحده منزوی می‌شود.

انتهای پیام/گ

دیدگاه خود را به ما بگویید.