تاریخ انتشار :شنبه ۱۳ آذر ۹۵.::. ساعت : ۸:۲۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

خوانندگی بازیگر زن سینما برای بانوان ایرانی

مرجانه گلچین در جدیدترین سری فعالیت های خود به همراه خواهرش روی صحنه می رود و در تالار وحدت با بانوان ایرانی دیدار می کند.

به گزارش چالوس ما به نقل از بلاغ، مرجانه گلچین بازیگر عرصه تلویزیون، سینما و تئاتر به همراه خواهر خود، منیژه گلچین در فعالیتی جدید کنسرت برگزار می کند.

مخاطبان در این کنسرت گلچین را در قامت یک بانوی خواننده روی صحنه ملاقات می کنند و قطعه هایی را با صدای این بازیگر و خواهرش می شنوند.

تا چندی پیش تنها بانوان خواننده ای که در عرصه موسیقی فعالیت داشتند، در قالب اجراهای صحنه ای به اجرای برنامه می پرداختند اما به تازگی تعدادی از بانوان بازیگر نیز در این حوزه فعالیت داشته اند و کنسرت هایی را برگزار کرده اند.

براساس آنچه مرجانه گلچین به آن اشاره کرده، در راستای برگزاری نخستین کنسرتش از تجربه های نادر گلچین پیشکسوت عرصه موسیقی که عموی این بازیگر زن هم محسوب می شود، بهره گرفته است.

این بازیگر عرصه تلویزیون، سینما و تئاتر در نوجوانی به هنرستان موسیقی می رفت و در رشته تخصصی نوازندگی تئاتر فارغ التحصیل شد.

مرجانه گلچین خواننده شد/ دیدار بانوان ایرانی با بازیگر زن در تالار وحدت

او با تشویق خواهرش منیژه که در آن زمان بازیگر بود، به بازیگری در تئاتر پرداخت. گلچین همچنین با بازی در مجموعه تلویزیونی “آینه” قدم به تلویزیون گذاشت.

مرجانه و منیژه گلچین با حضور ۶ نوازنده، نخستین کنسرت خود را در دو روز ویژه بانوان برگزار می کنند.

مینو اصحابی به عنوان نوازنده ویلن و کمانچه، آوا ایوبی به عنوان نوازنده تار باس، ملودی پازوکی به عنوان نوازنده پیانو، نازنین پدرثانی به عنوان نوازنده تمبک و دایره، ترگل خلیقی به عنوان نوازنده تار و صدا سدیفی به عنوان نوازنده قانون در این کنسرت پائیزی، مرجانه گلچین و خواهرش را همراهی می کنند.

مرجانه و منیژه گلچین ۱۵ و ۱۶ آذر ساعت ۱۴ در تالار وحدت برای بانوان ایران زمین می خوانند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.