تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۴ آذر ۹۵.::. ساعت : ۸:۵۹ ب.ظ
فاقددیدگاه
با حضور تکنسین‌های اورژانس؛

نوزاد عجول در خانه به دنیا آمد

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از تولد نوزادی در منزل با کمک تکنسین‌های اورژانس در شهرستان نائین خبر داد.

به گزارش چالوس ما؛ مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در گفتگو با صاحب‌نیوز، اظهار کرد: به کمک تکنسین‌های اورژانس نوزادی در منزل به دنیا آمد.

عباس عابدی توضیح داد: در تماسی که در ساعت ۵:۰۰ بامداد با اتاق فرمان فوریت‌های پزشکی سامانه ۱۱۵ گرفته شد، اعلام شد زن بارداری در منزل خود دچار درد زایمان شده است.

وی ادامه داد: پس از اعلام این درخواست به‌سرعت واحد امداد اورژانس پیش بیمارستانی به محل حادثه اعزام شدند و به مادر برای تولد نوزاد وی کمک‌رسانی کردند.

مدیر روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی اصفهان بابیان اینکه به دلیل شروع مراحل زایمان این عمل در منزل انجام گرفت، گفت: اگر زمان بیشتری وجود داشت فرد برای انجام زایمان به بیمارستان انتقال داده می‌شد ولی تکنسین‌های اورژانس آموزش‌های لازم برای این‌گونه اقدامات دیده‌اند.

عابدی با اظهار بر اینکه مادر این نوزاد خانمی ۲۵ ساله از اتباع افغانی ساکن در نائین بوده است، افزود: با کمک خداوند نوزاد سالم پسر با کمک تکنسین‌های اورژانس به دنیا آمد و سپس مادر و نوزاد سالم به بیمارستان حشمتیه نائین انتقال داده شدند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.