تاریخ انتشار :جمعه ۱۹ آذر ۹۵.::. ساعت : ۸:۵۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

باید نشان دهیم که آمریکا در حوزه اقتصاد هیچ غلطی نمی‌تواند بکند/چرا سه سال وقت مردم را به امید کاذب گرفتند؟

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: باید با وارد کردن مردم در حوزه اقتصادی و مشارکت آنها در این امر، حوزه اقتصادی کشور را شکوفا کنیم و به آمریکا نشان دهیم که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

به گزارش چالوس ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، محسن رضایی شب گذشته در حسینیه جماران بیرجند با بیان اینکه امروز یک جنگ احزاب علیه کشور به راه افتاده است، گفت: همه باید برای مقابل با جنگ احزابی که دشمن علیه انقلاب به راه انداخته، پشت سر مقام معظم رهبری حرکت کنیم و در صحنه باشیم.

وی با بیان اینکه دشمن برای جلوگیری از قدرت ایران در منطقه دست به هر کاری می زند، گفت: آنها جلوی فعالیت هسته ای ایران را هم می گیرند و وقتی مذاکره می کنیم زیر میز مذاکره می زنند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ایستادگی ملت ایران در مقابل دشمنان آنها را دچار تردید کرده است، گفت: اگر عقب نشینی کنیم آنها وحدت پیدا می کنند.

رضایی اظهارداشت: دشمن در زمینه اقتصادی خط بازکرد و در مقابل رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند که باید تبدیل به انقلاب، نهضت و یک جهاد بزرگ شود.

وی گفت: باید با وارد کردن مردم در حوزه اقتصادی و  مشارکت آنها در این امر، حوزه اقتصادی کشور را شکوفا کنیم و به آمریکا نشان دهیم که هیچ غلطی نمی تواند بکند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: چرا وقت مردم را به امید کاذب سه سال گرفتند؟ چرا به جوانان و منابع داخلی کشور اعتماد نکردند؟

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.