تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۱ آذر ۹۵.::. ساعت : ۸:۰۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

خرید تضمینی بیش از ۱۴ هزار تن سویا در مازندران/نکا و بهشهر در صدر فرآیند خرید

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: از 27 مهرماه سال جاری و همزمان با آغاز فصل خرید تضمینی دانه روغنی سویا در مازندران، میزان 14 هزار و 489 تن سویا از کشاورزان استان خریداری شد.

به گزارش چالوس ما به نقل از میانخبر، سیدمحمد جعفری گفت: خرید تضمینی سویا در مازندران از مرز پیش بینی خرید این محصول عبور کرد.

وی افزود: از ۲۷ مهرماه سال جاری و همزمان با آغاز فصل خرید تضمینی دانه روغنی سویا در مازندران، میزان ۱۴ هزار و ۴۸۹ تن سویا از کشاورزان استان خریداری شد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان این مطلب اظهار کرد: تاکنون بالغ بر ۲۲۳ میلیارد ریال پول به سویاکاران مازندران از طریق سامانه ویژه خرید تضمینی محصولات کشاورزی پرداخت شد.
جعفری با اشاره به اینکه پیش بینی سازمان جهاد کشاورزی، خرید تضمینی ۱۱ هزار تن سویا بوده است؛ عنوان کرد: با خرید ۱۴ هزار و ۴۸۹ تن دانه روغنی سویا، میزان خرید این محصول در مازندران از مرز پیش بینی خرید آن گذر کرد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور با بیان اینکه ۱۰ مرکز خرید تضمینی در مازندران با آمادگی کامل، کماکان فرآیند خرید دانه روغنی سویا را در استان انجام می دهند؛ اذعان کرد: شهرستان های نکاء و بهشهر به ترتیب با ۲۳ و ۱۸ درصد از فرآیند خرید، بیشترین میزان خرید دانه روغنی سویا را در استان به خود اختصاص داده اند.

منبع : پیک نکا

دیدگاه خود را به ما بگویید.