تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ آذر ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۰۴ ب.ظ
فاقددیدگاه

دستگیری سارقان ویلاهای خالی از سکنه در کلاردشت

ماموران انتظامی کلاردشت سارقان ويلاهای خالی از سكنه را دستگیر کردند.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ قاسم عزیزی سرپرست انتظامی شهرستان كلاردشت گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در مناطق مسکونی و کوهستانی شهرستان کلاردشت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی گفت: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، تحقیقات پلیسی و بررسی صحنه وقوع سرقت به این نتیجه رسیدند که به احتمال زیاد سرقت از ویلاها کار يكی از سارقان سابقه دار منطقه است كه به تازگی از زندان آزاد شده است.

سرپرست انتظامی شهرستان کلاردشت، افزود: ماموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات با شناسایی مخفیگاه متهم و یکی از دیگر از همدستانش به نام های”محسن – م”و”مصطفی – ق” این افراد را با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکع ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان اقلام مسروقه شامل چند تخته فرش و موکت، بخاری گازی، تلویزيون و گوشی تلفن همراه را کشف کردند افزود: متهمان در تحقیقات پلیس به چهار فقره سرقت از ویلاهای خالی از سکنه اقرار کردند و پس ازتشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

وی با هشدار به شهروندان از آنان خواست، منازل و ویلاهای خالی از سکنه خود را به تجهیزات حفاظتی و دوربین های مداربسته مجهز و یا از نگهبان محله استفاده کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاه خود را به ما بگویید.