تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۴ آذر ۹۵.::. ساعت : ۵:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه چالوس:

مغناطیس انقلاب همه دنیا را جذب خود کرده است

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس گفت: مغناطیس انقلاب اسلامی همه ملت‌های دنیا را به سوی خود جذب می‌کند و امروز وسعت انقلاب در تمام دنیا گسترده شده است.

به گزارش چالوس ما، جابر عسکری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکهع انقلاب در سال ۵۷ به اتمام نرسیده است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی زنده است و هدف از تشکیل بسیج هم حفظ انقلاب و دستاوردهای آن است.

وی افزود: امنیت امروز کشور مدیون نظام و انقلاب اسلامی است و در سال‌های اخیر این مسأله را در مقایسه با وضعیت سوریه و عراق بیش از پیش می‌توان درک کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس با تأکید بر اینکه انقلاب به معنای دگرگونی است و ممکن است سطحی یا بنیادی باشد، تصریح کرد: انقلاب ما یک دگرگونی بنیادی در کشور و در تمام زمینه‌ها ایجاد کرد و زنده و در حال جوش و خروش است، به همین دلیل هم نیاز به حفاظت دارد.

این مسئول ادامه داد: مغناطیس انقلاب اسلامی همه ملت‌های دنیا را به سوی خود جذب می‌کند و امروز وسعت انقلاب در تمام دنیا گسترده شده است و این نشان از اهمیت این نظام و انقلاب در دنیا دارد.

عسکری با اظاره به اینکه امروز کیفی‌سازی حلقه‌های صالحین مورد تأکید سازمان بسیج است، خاطرنشان کرد: امروز سلاح تبلیغات توسط رسانه‌ها برنده‌تر از تیغ جنگ نظامی است، امروز در جنگ رسانه‌ای هستیم و رسانه قوی می‌تواند افکار عمومی را در دست بگیرد.

وی با تأکید بر اینکه خط قرمز همه ما ولایت فقیه است، یادآور شد: همه ما در مقابل خون شهدا مسئول هستیم، در این میان باید توجه بیشتری به شهدای مدافع حرم داشته باشیم، زیرا این شهدا به معنای واقعی کلمه مظلوم هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس در پایان گفت: خبرنگاران در مقابل نوشته‌های خود مسئول هستند، به همین دلیل باید به دور از گرایش‌های مختلف سیاسی قلم بزنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.