تاریخ انتشار :پنج شنبه ۲۵ آذر ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۳۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

حقوق نجومی بارسلونا به لیونل مسی چقدر است؟

باشگاه بارسلونا قصد دارد با مسی تا پایان دوران فوتبالش قرارداد ببندد و او را حداقل برای 6 سال بعدی حفظ کند.

به گزارش چالوس ما، بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا در مصاحبه روز گذشته خود اعتراف کرد که تمام هدف او این است که مسی را تا پایان دوران فوتبالش در بارسلونا نگاه دارد با وجود اینکه فوق ستاره آرژانتینی بارها گفته است که دوست دارد فوتبالش را در نیوولزالدبویز، باشگاه دوران کودکی هایش به اتمام برساند.

قرارداد فعلی مسی تا ژوئن ۲۰۱۸ اعتبار دارد و مذاکرات برای تمدید آن از هفته گذشته شروع شده است. از طرف مسی، پدرش را مسئول مستقیم مذاکرات کرده که پیش بینی می شود تا رسیدن به توافق نهایی، ماه ها به طول بینجامد.

یکی از مهم ترین مباحث بین طرفین، در مورد حقوق سالیانه مسی است. او در حال حاضر سالانه ۲۴ میلیون یورو خالص از بارسلونا دریافت می کند. این رقم امسال به ۲۹ میلیون یورو افزایش یافته؛ چرا که باشگاه، بدهی مالیاتی مسی که ۵ میلیون یورو است را پیش از این تقبل کرده بود.

حقوق نجومی بارسلونا به لیونل مسی چقدر است؟

به ادعای آ.اس، بارتومئو با توجه به درآمدهای به دست آمده از اسپانسرهای باشگاه مثل نایکی، راکوتن و هواپیمایی قطر، قصد دارد حقوق سالیانه مسی را به ۳۵ میلیون یورو خالص افزایش داده و بدین وسیله رضایت مسی برای تمدید قرارداد را جلب کند. حقوقی که تنها نیمار به آن در فوتبال دنیا نزدیک است.

باید دید در نهایت توافق بین طرفین روی چه مبلغی خواهد بود؛ اما هر چه که هست، رقم دریافتی مسی رکوردشکن به نظر می رسد.

مرجع : ورزش سه

دیدگاه خود را به ما بگویید.