تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آذر ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
امام جمعه مرزن‌آباد:

صدای خرد شدن استخوان لیبرال دموکراسی غرب به گوش می‌رسد

امام جمعه چالوس با انتقاد از گسترش روابط با انگلیس در دولت یازدهم گفت: از دولت انتظار می‌رود با اخراج سفیر این روباه پیر و کاهش روابط با انگلیس پاسخی مناسب به این کشور بدهد.

به گزارش چالوس ما، حجت‌الاسلام محمود علیخانی در مراسم جشن میلاد رسول اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) در مهدیه چالوس اظهار کرد: امروز در زمانی هستیم که کمونیست شرق شکست خورده است و صدای خرد شدن استخوان‎های لیبرال دموکراسی غرب نیز به گوش می رسد.

وی با بیان اینکه در دنیای امروز دوای دردهای بشر دین اسلام است، افزود: برای حاکم شدن اسلام در جهان باید میان شیعه، سنی و همه ملت‌های اسلامی وحدت وجود داشته باشد.

امام جمعه مرزن‌آباد تصریح کرد: مرزهای جغرافیایی فرضی است و مرزی در دنیای اسلام وجود ندارد، از سوی دیگر همه مسلمانان قبول دارند که امروز اسلام واقعی وجود ندارد و باید به اسلام ناب محمدی بازگردیم.

علیخانی با تأکید بر اینکه خرافات و بدعت‌ها باید کنار رود، خاطرنشان کرد: امروز در دنیا حکام فاسدی بر مسلمانان حاکم هستند و باید ساقط شوند، امروز مسلمانان جهان از ظلم و ستمی که به آنان روا داشته می‌شود، خسته هستند.

وی تأکید کرد: کسانی که نام خود را خادمان حرمین شریفین گذاشته‌اند، به صوررت علنی شرابخواری می‌کنند، با کفار رقص شمشیر دارند و زن‌ها را برهنه می‌کنند، با این وجود نمی توانند جانشین پیامبر باشند.

امام جمعه مرزن‌آباد با بیان اینکه افرادی مانند اردوغان دوگانه رفتار می‌کنند و تلاش می‌کند از این آب گل آلود ماهی بگیرد، ادامه داد: در چنین شرایطی ابوبکر البغدادی به خود جرأت می‌دهد خود را خلیفه بداند و مردم که از این وضعیت خسته هستند، به دور او جمع می‌شوند.

این مسئول اظهار کرد: امروز همه دنیا می خواهد مسلمانان در ضعف باشند و به این ترتیب به دنبال بهره سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود باشند به همین دلیل است که باید با استعمار مبارزه کنیم.

علیخانی افزود: در این بررهه از زمان هم نتیجه مذاکره را دیدیم و هم مبارزه؛ مبارزه در حلب آزادی را به دنبال داشت و نتیجه مذاکره با بدعهدی آمریکا همراه بود.

وی در پایان با اشاره به اینکه باید به سلاح علم مجهز شویم، یادآور شد: در بیشتر کشورهای اسلامی با وجود منابع زیرزمینی و ثروت خدادادی، وضعیت اقتصادی مناسبی نداریم و به خاطر وجود فقر  برخی مسلمانان به دنبال تکفیری‌ها می‌روند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.