تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ آذر ۹۵.::. ساعت : ۵:۰۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

توقیف خودرو هیوندا با ۷۵ میلیون ریال خلافی در محور هراز

سرپرست پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از توقیف یک دستگاه خودرو سواری هیوندا با 75 میلیون ریال خلافی در محور هراز شهرستان آمل خبر داد.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ محمدرضا خسرویان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیر هراز از توقیف خودرویی با خلافی ۷۵ میلیون ریالی در محور هراز شهرستان آمل خبر داد و گفت: ماموران پلیس راه محور هراز در منطقه لاریجان هنگام انجام ماموریت و کنترل خودروهای عبوری، به یک دستگاه خودرو سواری هیوندا آزرا مشکوک شدند و با استعلام از مرکز اجرائیات دریافتند، این خودرو دارای خلافی پرداخت نشده به ارزش ۷۵ میلیون ریال است.

 

وی با بیان اینکه ماموران با دریافت این اطلاعات با اعمال قانون، خودروی توقیفی را به پارکینگ منتقل کردند،ادامه داد: طبق تبصره هشت قانون رسیدگی به تخلفات راهور، ماموران پلیس موظف هستند با خودروهای دارای خلافی بالای ۱۰ میلیون ریال برخورد کنند و ضمن اعمال قانون، خودروها را به پارکینگ انتقال دهند.

 

سرپرست پلیس‌راه فرماندهی انتظامی مازندران در پایان خاطرنشان کرد: با اشاره به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان رانندگان وسایل نقلیه ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، خودروهای خود را به لوازم و تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.