تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ آذر ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۲۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
مرگ یک زندانی در آمل؛

علت مرگ:بلعیدن مواد مخدر

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل گفت: زندانی پس از ورود به زندان از درد در ناحیه شکم رنج می‌برد و با شدت گرفتن درد به اینکه مقداری از مواد مخدر را بلعیده و قصد حمل و انتقال آن به داخل زندان را دارد، اعتراف کرد.

به گزارش چالوس ما، علی طالبی در گفت‌وگو با سفیر هرازعلت مرگ زندانی محمودآبادی در زندان را بر اثر بلعیدن مواد مخدر عنوان کرد و گفت: این زندانی در زندان‌ نور به‌سر می‌بُرد و در مرخصی بود و پس از پایان مدت زمان مرخصی، خود را به اداره زندان آمل معرفی کرد.

 

وی با عنوان اینکه با افتتاح بخشی از زندان جدید شهرستان آمل تعدادی از زندانیان اداره زندان نور به این شهرستان منتقل شدند، خاطرنشان کرد:  «م ـ ص» زندانی محمودآبادی دارای حدودا ۴۰ سال سن به تازگی از اداره زندان شهرستان نور به ساختمان تاز تاسیس شهرستان آمل منتقل شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آمل با اشاره به اینکه برخی زندانی‌ها مواد مخدر از جنس تریاک را برای حمل به داخل زندان می‌بلعند، اظهار کرد: زندانی پس از ورود به زندان از درد در ناحیه شکم و دل‌پیچه رنج می‌برد و با شدت گرفتن درد به اینکه مقداری از مواد مخدر را بلعیده و قصد حمل و انتقال آن به داخل زندان را دارد اعتراف کرد.

 

طالبی در پایان با بیان اینکه به‌دلیل پارگی بسته مواد مخدر جاساز در بدن فرد زندانی، بلافاصله وی را به بیمارستان ۱۷ شهریور آمل منتقل کردند و افزود: تلاش کادر پزشکی و درمان بیمارستان برای نجات جان زندانی محمودآبادی کارساز نشد و این فرد جان خود را در بیمارستان از دست داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.