تاریخ انتشار :یکشنبه ۵ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار کلاردشت:

هر خانه باید یک هلال احمری داشته باشد

فرماندار کلاردشت گفت: اگر در هر منزل یک عضو هلال احمر وجود داشته باشد، در زمان بحران و حادثه می‌تواند به خانواده خود کمک کرده نقش بسزایی در کاهش بحران حاصل از حوادث داشته باشد.

به گزارش چالوس ما،  ظهر یکشنبه مجمع کانون های دانش آموزی هلال احمر شهرستان کلاردشت برگزار شد.

در این مجمع که به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله برگزار شده بود، بیش از ۴۰ نفر از اعضای کانون‌های دانش‌آموزی هلال احمر شهرستان کلاردشت با حضور ایوب صالحی فرماندار، رییس هلال احمر و مدیریت آموزش و پرورش کلاردشت در سالن آموزش و پرورش این شهرستان دانش آموز شرکت کردند.

فرماندار کلاردشت در این جلسه با بیان اینکه در ۳۰ سال گذشته قاره آسیا  بیش از ۳۶۵ بحران و بلایای طبیعی را پشت سر گذاشته است، اظهار کرد: همین مسأله لزوم آمادگی همه ما را در برابر بحران بیش از پیش می‌کند.

وی افزود: هدف از تشکیل این مجمع افزایش ایمنی و کاهش خطرپذیری دانش‌آموزان و نیز انگیزش حس کمک به هم‌نوع به ویژه اقشار نیازمند و آسیب‌دیده جامعه در بین آنها است.

ایوب صالحی با تأکید بر اینکه در هنگام حوادث غیرمترقبه هلال احمر در آمادگی کامل قرار دارد، گفت: اگر در هر منزل یک عضو هلال احمر وجود داشته باشد، در زمان بحران و حادثه می‌تواند بتواند به خانواده خود کمک کرده نقش بسزایی در کاهش بحران حاصل از حوادث داشته باشد.

فرماندار کلاردشت در پایان گفت: برای اینکه یک حادثه به یک فاجعه تبدیل نشود، باید برنامه‌ریزی درست انجام شود، هدف از تشکیل این مجمع نیز کم کردن تلفات و کاهش خسارت‌های از بحران و بلاهای طبیعی است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.