تاریخ انتشار :سه شنبه ۷ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۱:۵۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

۱۰ جابه‌جایی احتمالی در فصل نقل و انتقالات اروپا

با شروع فصل نقل و انتقالات زمستانی فوتبال اروپا، گمانه‎‌زنی‌ها درباره جابه‌جایی‌ بازیکنان به اوج رسیده است.

به گزارش چالوس ما از نسل «اسکروچ‌»‌ها تنها سر به سنگ خورده‌هایی مثل آرسن ونگر باقی مانده‌اند و بقیه همه می‌دانند به اندازه‌ای که پولی بدهی، آش می‌خوری؛ آشی به خوشمزگی درخشش ستاره‌ها، بالای سر بردن جام و افتخار هواداران به تیم محبوب‌شان. به طور معمول فصل نقل و انتقالات زمستانی به اندازه پنجره تابستانی جذاب و پرخرج نیست و تیم‌ها به اندازه رفع ضعف‌های‌شان خرید می‌کنند اما شاید امسال استثنا شود و با وجود این ۱۰ بازیکن خوب در آستانه جدایی، زمستانی به داغی تابستان شکل بگیرد:

۱٫ کریم بنزما (رئال مادرید)؛ مشتری جدی: آرسنال

ستاره پرحاشیه تابستان، همیشه مورد توجه آرسنال بوده و شاید پس از یک تلاش ناموفق، ونگر، پروفسور نیمکت مربیگری آرسنال در روزهای پشیمان شدن از خرید نکردن، بازیکن سابق لیون را از رئال مادرید به آرسنال بکشاند.

۲٫ ادینسون کاوانی (پاری‌سن‌ژرمن)؛مشتری جدی: منچستر یونایتد

ستاره پاری‌سن‌ژرمن پس از پشت سر گذاشتن یک تابستان پرمصیبت در این تیم چندان راضی نیست. آرسنال او را هم می‌خواهد اما عزم منچستر یونایتد و آقای خاص روی نیمکتش برای جذب بازیکن اروگوئه‌ای بالاتر از بقیه خواستاران به نظر می‌رسد.

۳٫ ازکوئل لاوتزی (پاری‌سن‌ژرمن)؛ مشتری جدی: لیورپول

سال‌هاست که بازیکن افت کرده پاری‌سن‌ژرمن مورد توجه تیم‌های لیگ برتر قرار دارد اما گویا این زمستان، تور صیادی به نام یورگن کلوپ، ماهی خوشمزه‌ای را برای ماهیگیرزاده‌های لیورپول به ارمغان می‌آورد و لاوتزی هدیه ژانویه لیورپول می‌شود.

۴٫ ایلکای گوندوگان (منچسترسیتی)؛ مشتری جدی: آرسنال

اولین گلزن ترکیه‌ای تاریخ فینال لیگ قهرمانان اروپا، تمام تابستان را در رویای آرسنال گذراند و به زعم تیم لندنی، هنوز یک آرزوی نیمه‌تمام است. شاید این زمستان، بازیکن منچسترسیتی به دوران کوتاه نه‌چندان خوبش در منچستر پایان دهد و راهی لندن شود.

۵٫ آنتوان گریزمان (اتلتیکو مادرید)؛مشتری جدی: منچستر یونایتد

بهترین گلزن یورو ۲۰۱۶ از زمان شروع گلزنی در یورو مورد توجه منچستر یونایتد بوده است. گفته شده شیاطین سرخ این زمستان تنها یک بازیکن می‌خرند و آن یک نفر کسی نیست غیر از مرد کلاسیک فرانسوی!

۶٫ ایسکو (رئال مادرید)؛مشتری جدی: لیورپول

همان قدر که نماندن این اسپانیایی تکنیکی در رئال مادرید قطعی است، تیم آینده‌اش نامشخص است. ایسکو، چشم لیورپول و آرسنال را نگران خود می‌بیند و گفته می‌شود لیورپول سرانجام در ژانویه مهره آرمانی خود را به دست خواهد آورد.

۷٫ جو هارت (تورینو)؛مشتریان جدی: چلسی و لیورپول

دوران قرضی شماره یک تیم ملی انگلیس زودتر از حد تصور در تورینو به پایان رسیده است. در حال حاضر، هم چلسی به خاطر خروج کورتوا احساس خطر کرده و هم کلوپ از ۲ دروازه‌بانش در لیورپول راضی نیست. هر ۲ باشگاه هم به شکل عجیبی قصد بازگرداندن هارت به جزیره را دارند.

۸٫ کوکه (اتلتیکو مادرید)؛مشتری جدی: منچسترسیتی

جوان اتلتیکو مادرید به شکل اختصاصی، منچسترسیتی و پپ گواردیولا راخواهان خود می‌بیند. مبلغ ۲۵ میلیون پوند برای این بازیکن خوش‌نقش کنار گذاشته شده است.

۹٫ یولیان دراکسلر (ولفسبورگ)؛در حال انتقال به پاری‌سن‌ژرمن

تنها انتقال تاکنون تقریبا قطعی شده، حضور دراکسلر در پاریس است. بازیکن سابق شالکه هرگز نتوانست در ولفسبورگ نیمی از توانایی‌هایش را هم نشان بدهد و می‌رود تا در پاری‌سن‌ژرمن اونای امری بار دیگر همان جوان اول سابق فوتبال آلمان شود.

۱۰٫ فن‌دیک (ساوتهمپتون)؛مشتری جدی: منچستر یونایتد

پدیده فوتبال هلند این روزها به شدت سر و صدا کرده و تیم‌های زیادی خواستار جذب مدافع ساوتهمپتون شده‌اند. هر چند گواردیولا گفته خرید او از سوی منچسترسیتی ناممکن است اما به نظر می‌رسد آینده‌ این بازیکن در شهر منچستر شکل می‌گیرد؛ حالا اگر گواردیولا نخواهد، آغوش مورینیو و منچستر یونایتد برایش بازِ باز است!

مرجع : تسنیم

دیدگاه خود را به ما بگویید.