تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ دی ۹۵.::. ساعت : ۹:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه چالوس:

۹ دی از قله‌های فراموش نشدنی تاریخ انقلاب اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس گفت: ملت ایران با حرکتی برخاسته از بصیرت و متکی بر ایمان و اراده الهی، حماسه تاریخی و ماندگار 9 دی 88 را به عنوان یکی از قله های فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار کردند.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ جابر عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار چالوس ما اظهار کرد: حماسه نهم دی ماه ۸۸ نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می‌شود.

وی افزود: این روز نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان های انقلاب ایستاده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس با بیان اینکه ۹ دی روز حجامت جمهوری اسلامی بود، تأکید کرد: استکبار جهانی از مدت‌ها پیش از فتنه ۸۸ کار گسترده‌ای برای شناسایی و نفوذ در برخی از نخبگان کشور انجام داد و در روزهای فتنه پیوند ضد انقلاب، احزاب و گروه های منحرف سیاسی و برخی از نخبگان کشور با دولت های غربی در یک جبهه واحد نمایان شد.

عسکری با تأکید بر اینکه در این روز چهره همه عناصر و حلقه‌های انحرافی که در جریان فتنه موثر و نقش‌آفرین بودند آشکار شد، تصریح کرد: ملت ایران با حرکتی برخاسته از بصیرت و متکی بر ایمان و اراده الهی، حماسه تاریخی و ماندگار ۹ دی ۸۸ را به عنوان یکی از قله های فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار کردند.

وی ادامه داد: حماسه ۹ دی این باور را ایجاد کرد که تفکر انقلاب اسلامی و مدیریت نظام جمهوری اسلامی ظرفیت لازم را برای مقابله با چالش‌های پیچیده دارد و می‌تواند آسیب‌های داخلی و خارجی را ترمیم کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس در پایان از همه مردم چالوس خواست با حضور خود در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی با ولی امر مسلمین جهان تجدید پیمان کنند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.