تاریخ انتشار :پنج شنبه ۹ دی ۹۵.::. ساعت : ۶:۲۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
آیت‌الله توکل در مراسم 9 دی چالوس:

انجام یکباره تعهدات برجامی ساده‌لوحی بود/ برخی خواص بصیرت می‌خواهند همه چیز را با گفتمان پیش ببرند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: در عمل به تعهدات برجام، ایران تمام تعهداتی را که بر عهده داشت یکباره انجام داد و در مقابل هیچ قدمی از سوی غرب برداشته نشد و این ساده لوحی بود.

به گزارش چالوس ما به نقل از بلاغ، آیت الله سیدرحیم توکل صبح امروز در مراسم گرامیداشت نهم دی ماه، روز بصیرت اظهار کرد: مردم باید دشمن شناسی داشته باشند و این یعنی بدانیم اهداف و راهکار دشمن چیست، باید دید آنها هدفشان از تفرقه‌اندازی بین شیعه و سنی چیست.

وی با تأکید بر لزوم بصیرت و شناخت برای مردم افزود: امروز دشمن ۶۱۰ میلیارد دلار سالانه برای تسلیحات نظامی هزینه می کنند اما در داخل برخی خواص این مساله را نادیده می‌گیرند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: برخی خواص بی بصیرت اعتقاد دارند به موشک و توان نظامی نیاز نداریم و تنها باید با گفتمان پیش برویم.

توکل خاطرنشان کرد: امروز حتی دشمنان خارجی هم به اهمیت نقش رهبری در انقلاب پی برده‌اند، اما هستند عده‌ای در داخل کشور که هنوز این نقش را نادیده می‌گیرند.

وی با تأکید بر لزوم مقاومت در برابر خواسته‌های نامشروع غرب تصریح کرد: باید به خاطر داشته باشیم در برابر قدرت‌های جهان مذاکره می کنیم اما هیچ‌گاه به آنان لبخند نمی‌زنیم، زیرا آنها قاتل صدها هزار تن از جوانان ما هستند و ما این جنایات را هرگز فراموش نمی‌کنیم.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه بهتر بود در توافق هسته‌ای ایران تعهدات خود را آرام آرام انجام می‌داد، گفت: در عمل به تعهدات برجام، ایران تمام تعهداتی را که بر عهده داشت یکباره انجام داد و در مقابل هیچ قدمی از سوی غرب برداشته نشد و این ساده لوحی بود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.