تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ دی ۹۵.::. ساعت : ۴:۴۴ ق.ظ
فاقددیدگاه
تخلف دیگری از مسئولان مسکن مهر پردیس

پول متقاضیان مسکن مهر، کجا رفت؟

متقاضیان مسکن مهر پردیس بعد از گرفتن پرینت حساب هایشان متوجه شدند که پول های واریزی به مسکن مهر در حسابشان برای موارد مختلف به حساب های متفاوتی واریز شده است!

به گزارش چالوس ما حدود ۵ سال از ثبت نام متقاضیان مسکن مهر پردیس می گذرد و حالا علاوه بر اینکه خانه هایشان را تحویل نگرفته اند زمزمه های افزایش سقف وام مسکن مهر از ۳۰ میلیون به ۴۰ میلیون تومان می رسد! موضوعی که موجب اعتراض بسیاری از متقاضیان مسکن مهر شده است.

از سوی دیگر اما متقاضیان مسکن مهر پردیس بعد از گرفتن پرینت حساب هایشان متوجه شدند که پول های واریزی به مسکن مهر در حسابشان برای موارد مختلف به حساب های متفاوتی واریز شده و این خلاف آن چیزی است که در برگه ثبت نام و قراردادهایشان نوشته شده است!
متقاضیان مسکن مهر پردیس
تخلف مسکن مهر پردیس
برای دیدن عکس در سایز بزرگتر اینجا کلیک کنید.
در حالی که انجام مطالعات مراحل اول و دوم طرح جامع آبرسانی مسكن مهر شهر جديد پرديس بر عهده شرکت مهندسین مشاور ری آب بوده است. اما متاسفانه هزینه هایی از حساب متقاضیان برای همین طرح واریز شده است. حالا باید از مسئولین پرسید آیا هزینه انجام مطالعات انتقال آب به شهر پردیس هم با متقاضیان مسکن مهر است؟
یکی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به نام زهرا در این رابطه به خبرنگار «فردا» می گوید: پرینت حساب خانه مسکن مهر را بانک گرفته ام و مشخص شده که ۳۷ میلیون تومانی که به حساب مسکن مهر واریز کردم در شرکت های غیراز پروژه ای که در آن ثبت نام کرده ام، خرج شده! متاسفانه این پرینت حساب نشان می دهد که از حساب من به شرکت ساختمانی روین سازه۱، ابادراهان پارس، مهندسین مشاوری ری آب، مشاور یلدا برج، مشاورطرح پیمایش و چندین شرکت دیگر پول واریز شده است.

این متقاضی مسکن مهر ادامه می دهد: در واقع پول های من در شرکت های مختلفی هزینه شده و حالا مسکن مهر پردیس در پروژه اصلی با کمبود بودجه مواجه شده است. به طور قطع با این خرج های بی حساب و کتاب کمبود بودجه اتفاق افتاده و حالا بعد از ۵ سال که هنوز هم خانه هایمان را به ما تحویل نداده اند، مسئولان به فکر افزایش سقف وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون هستند!

گفتنی است در روز ثبت نام مسکن مهر و در برگه های ثبت نام، متقاضیان مسکن مهر اجازه واریز پول هایشان را فقط به یک شماره حساب و برای تامین هزینه های لازمه برای خانه هایشان را داده بودند. و قطعا برداشت پول از حساب این متقاضیان برای شرکت های دیگر تخلف به حساب می آید.
کد مطلب: ۲۵۶۱۸۲
مرجع : فردانیوز

دیدگاه خود را به ما بگویید.