تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۲ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۴۴ ب.ظ
فاقددیدگاه
7 پرسپولیسی و 4 ذوب آهنی و 4 تراکتوری

۲۳ بازیکن به اردوی جدید تیم ملی دعوت شدند

به گزارش چالوس ما، به نقل از

“ورزش سه”، کادر فنی تیم ملی ۲۳ بازیکن را برای حضور در اردوی آماده سازی این تیم  دعوت کرد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی به این شرح است:

دروازه‌بان ها: علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، رشید مظاهری

مدافعان: رامین رضاییان، سید جلال حسینی، محمد انصاری، میلاد محمدی، عزت الله پورقاز، وحید محمدزاده، مسعود ابراهیم زاده، محمد ایرانپوریان

بازیکنان میانی: امید ابراهیمی، کمال کامیابی نیا، احسان حاج صفی، داریوش شجاعیان

مهاجمان: مرتضی تبریزی، سروش رفیعی، وحید امیری، احسان پهلوان، مهدی طارمی، ساسان انصاری، رحیم زهیوی، فرزاد حاتمی

بازیکنان دعوت شده به اردو باید فردا (یکشنبه) ساعت ۱۹:۳۰ با در دست داشتن گذرنامه، خود را به کادر فنی تیم ملی در هتل المپیک معرفی کنند.

* لیست جدید تیم ملی در حالی دقایقی پیش اعلام شد که نکات جالب توجهی در آن به چشم می خورد.

 

* بر این اساس سوشا مکانی در آخرین دیدار تیم ملی وظیفه حراست از دروازه را برعهده داشت در این لیست قرار نگرفته است. این در حالی است که با پایان لیگ نروژ این بازیکن مشکلی برای حضور در اردوی تیم ملی نداشت.

 

* حسین ماهینی از جمع پرسپولیس در اردوی جدید حضور ندارد تا سهمیه این تیم کاهش یابد و اکنون ۷ بازیکن در تیم ملی داشته باشد.

 

* ساسان انصاری با توجه به درخشش در دیدارهای اخیر فولاد مجوز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کرده و کارلوس کی روش آقای گلی این بازیکن در پایان نیم فصل را با حضور در تیم ملی مورد توجه قرار داده است.

 

* علیرضا بیرانوند بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بار دیگر در تیم ملی حضور یافته است تا شانس دریافت پیراهن شماره یک را دریافت کند.

 

* امید ابراهیمی تنها استقلالی حاضر در این لیست است و این در حالی است که طی روزهای اخیر گمانه زنی زیادی در خصوص احتمال ملی پوش شدن دیگر بازیکنان این تیم نیز به گوش می رسید.

 

* آندرانیک تیموریان در اردوی جدید تیم ملی نیز غایب است و این در حالی است که کی روش بعد از خط زدن نام کاپیتان تیم ملی که اکنون روزهای خوبی در ماشین سازی سپری نمی کند، اعلام کرده بود به دلیل شرایط جوی مالزی از نام او عبور کرده بود.

 

* روزهای خوب ذوب آهن باعث شده تا این تیم نیز در کنار پرسپولیس بیشترین سهمیه را در تیم ملی به خود اختصاص دهد. در لیست جدید تیم ملی رشید مظاهری، احسان پهلوان، وحید محمدزاده و مرتضی تبریزی نفرات ذوبی لیست جدید تیم ملی هستند.

 

* از تراکتورسازی محمدرضا اخباری، سروش رفیعی و محمد ایرانپوریان و فرزاد حاتمی نیز به تیم ملی دعوت شدند تا تراکتورسازان نیز به همراه ذوبی ها در رده بعدی بیشترین سهمیه در لیست تیم ملی قرار گیرند.

 

* استقلال خوزستان با دو نماینده (عزت پورقاز و رحیم زهیوی) و گسترش فولاد نیز با دو نماینده (داریوش شجاعیان و مسعود ابراهیم زاده) سهمیه های بعدی تیم ملی را به خود اختصاص داده اند.

تی

دیدگاه خود را به ما بگویید.