تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ دی ۹۵.::. ساعت : ۴:۵۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس:

اقتصاد مقاومتی مصداق شعار مرگ بر آمریکا است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس گفت: یکی از مصداق‌های شعار مرگ بر آمریکا فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی برای تولید ملی و کاهش هزینه مردم است.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ جابر عسکری در حاشیه بازدید از نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در مجتمع تجاری آدینه چالوس اظهار کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی اقتصادی به ملت امکان رشد و شکوفایی حتی در شرایط فشار را می‌دهد.

وی با بیان اینکه واحدهای کوچک صنعتی نقش مهمی در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دارد، افزود: با توجه تأکید سیاست‌های اقتصاد مقاومتی بر افزایش کارآمدی و جلوگیری از وابستگی نظام به خارج، می‌تواند با افزایش تولید داخلی به استقلال اقتصادی و امنیت غذایی کشور کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس با تأکید بر اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی نیاز به روحیه بسیجی دارد، تصریح کرد: روح اقتصاد مقاومتی باید در همه فعالیت‌های افرادی که مسئول تصمیم گیری و اجرای آن هستند دیده شود، لازمه این کار آن است که این افراد دردهای قشر آسیب‌پذیر را لمس کرده بتوانند اهداف این موضوع را درک کنند.

این مسئول خاطرنشان کرد: توانمندسازی مردم باید در دستور کار قرارگیرد تا زمینه برای حضور مؤثر همه افراد در فعالیت های مولد اقتصادی فراهم شود.

عسکری با تأکید بر لزوم وحدت و همکاری همه تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان محصولات داخلی ادامه داد: این کار بین به شکل‌های مختلف مانند شبکه‌سازی، خوشه‌سازی، زنجیره تأمین مواد اولیه و مانند آن انجام شده، آرمان‌های مردم‌سازی اقتصادی محقق شود.

وی راه خنثی‌سازی تحریم‌ها را تلاش در راه اقتصاد مقاومتی دانست و یادآور شد: تولید به عنوان ستون فقرات اقتصاد مقاومتی باید بیش از اینها مورد توجه قرار گرد همین مسأله وظیفه مسئولان کشور را در برابر اقتصاد مقاومتی به‌ویژه بنگاه‌های تولیدی زودبازده سنگین‌تر می‌کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس در پایان ضمن تشکر از همه تولیدکنندگان و تلاش‌گران عرصه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از مصداق‌های شعار مرگ بر آمریکا فعالیت در عرصه اقتصاد مقاومتی برای تولید ملی و کاهش هزینه مردم است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.