تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۹ ب.ظ
فاقددیدگاه

جنجالی‌ترین پنالتی سال عکس

آخرین دقایق نیمه دوم دیدار نیمه نهایی جام حذفی، یک پنالتی به سود سپاهانی ها گرفته شد، ضربه ای که راهی به دروازه شاگردان دایی راه نیافت.

به گزارش چالوس ما به نقل از  قائم آنلاین، دیدار تیم های نفت و سپاهان به لحظات پایانی خود نزدیک می شد و شاگردان دایی تنها یک گام تا فینال جام حذفی پیش روی خود می دیدند که سوت داور به نشانه اعلام پنالتی تمام رویاهایشان را به هم ریخت. 

 
حرکت پا به توپ فرید بهزادی کریمی با واکنش مدافع سرخ پوش مواجه شد و موعود بنیادی فر نیز بی درنگ به نشانه اعلام پنالتی در سوت خود دمید، اعلام این ضربه پنالتی که حواشی فراوانی از سوی نیمکت نفتی ها در پی داشت، پس از دقایق طولانی که از جنجال کنار زمین گذشت احسان حاج صفی که پنالتی زن این روزهای ویسی و تیمش محسوب می شود پشت توپ ایستاد و در کمال ناباوری نتوانست از این فرصت استفاده کند و توپی که برخلاف جهت حرکت فراهانی نواخته شد و راهی به دروازه نفتی ها نیافت تا سپاهانی ها آخرین تیر در ترکش خود را از دست رفته ببینند. 

 

 

 
تنها دقایقی پس از این ضربه وقت های تلف شده نیز به اتمام رسید تا یکی تلخ ترین خاطرات سپاهانی ها و کاپیتان ملی پوش این تیم در ابتدای بازی های نقش جهان رقم  بخورد، احسان حاج صفی در دقایقی که بازی به اتمام رسیده بود نای تکان خوردن نداشت و اشک های او مهمترین نکته ای است که در این دقایق به یاد همه اصفهانی ها خواهد ماند. هوادارانی که به تشویق کاپیتان خود پرداختند و در نهایت حاج صفی با مشایعت عبدالله ویسی از زمین خارج شد و اندوه فراوان خود را به رختکن زردپوشان کشاند.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.