تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۶ دی ۹۵.::. ساعت : ۶:۳۶ ق.ظ
فاقددیدگاه

تمدید ثبت‌نام عتبات دانشگاهیان

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: زائران اصلی و ذخیره تا پایان روز شنبه 18 دی ماه فرصت دارند با مراجعه به لینک نهایی کردن ثبت‌نام در صفحه اصلی سایت لبیک به آدرس اینترنتی samane.labbayk.ir مراجعه و سبت به نهایی کردن ثبت‌نام خود اقدام کنند.

به گزارش چالوس ما به نقل از   بلاغ، محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: مهلت نهایی کردن ثبت‌نام عتبات ویژه زائرین اصلی و ذخیره تا ۱۸ دی ماه تمدید شد.

محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: زائران اصلی و ذخیره تا پایان روز شنبه ۱۸ دی ماه فرصت دارند با مراجعه به لینک نهایی کردن ثبت‌نام در صفحه اصلی سایت لبیک به آدرس اینترنتی samane.labbayk.ir مراجعه و سبت به نهایی کردن ثبت‌نام خود اقدام کنند.
زارع تاکید کرد: عدم مراجعه زائران در موعد مقرر به سایت،به منزله انصراف از اعزام تلقی شده و از میان ظرفیت‌های باقی مانده از میان دانشگاهیانی که در قرعه کشی انتخاب نشدند، فراخوان خواهد شد.
وی افزود: جدول قیمت عتبات دانشگاهیان به تفکیک هر استان در حال آماده سازی است که به زودی بعد از اعلام نهایی از سوی سازمان حج و زیارت به اطلاع زائرین گرامی خواهد رسید.
وی در خاتمه اظهار داشت: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از بهمن ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه سال ۹۶ ادامه خواهد داشت و در این مدت بیش از ۱۶ هزار نفر از دانشگاهیان کشور راهی عتبات عالیات خواهند شد.
گفتنی است متقاضیانی که در قرعه کشی انتخاب نشده اند، از ۱۸ دی ماه می توانند با تماس یا مراجعه به دفاتر ستاد در استان محل تحصیل خود در سراسر کشور درخواست اعزام دهند که در صورت ایجاد ظرفیت جدید به متقاضیان محترم اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به ذکر است اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از بهمن ماه آغاز شده و تا اردیبهشت ماه سال ۹۶ ادامه خواهد داشت و در این مدت بیش از ۱۶۰۰۰ نفر از دانشگاهیان کشور راهی عتبات عالیات خواهند شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.