تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۰:۰۶ ب.ظ
فاقددیدگاه

علت تاخیر در پرونده بابک زنجانی عدم همکاری دولت است؛ نه تعلل قوه قضاییه/ اظهارات مفسد اقتصادی برای کمک میلیاردی به دولت موجب هجمه علیه قوه قضاییه شده است

رئیس بین الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه علت تاخیر در این پرونده در جای دیگری است و نه در قوه قضاییه، بیان کرد: دولت با عدم همکاری استخوان لای زخم برای تخریب منتقدین گذاشت.

به گزارش چالوس ما حمیدرضا ترقی رئیس بین الملل حزب موتلفه اسلامی در گفت و گو با صبح توس، پیرامون اظهارات رییس جمهور و هجمه علیه قوه قضاییه، اظهار کرد: مقام معظم رهبری بارها بر ضرورت تعامل بین قوا تاکید کردند که این مسئله امری اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان اینکه رهبری تاکید کرده بودند قوا نباید اختلافات خود را علنی کنند، افزود: این مسئله تا آنجا اهمیت پیدا کرد که مقام معظم رهبری اینگونه تضعیف قوا را گناه و حرام شمرده اند.

دولت به جای پاسخگویی به حقوق های نجومی ضعف خود را به گردن قوه قضاییه میندازد

ترقی با اشاره به اینکه سیاست فرافکنی جای پاسخگویی و پذیرش نقد و انتقاد را گرفته است، ادامه داد: دولت در مواردی که باید پاسخگو باشد سعی می کند فرافکنی کرده و ضعف خود را به گردن دیگر ارگان ها بیندازد.

رئیس بین الملل حزب موتلفه اسلامی اضافه کرد: این گونه رفتارها به سرمایه اجتماعی نظام لطمه می زند و موجب می شود که پشتیبانی مردم از نظام و دولت و قوا ضعیف شود.

وی به پرونده بابک زنجانی اشاره کرد و بیان داشت: قوه قضاییه از سوی دولت متهم شد به طولانی کردن پرونده بابک زنجانی و عدم رسیدگی به موقع این پرونده؛ در حالیکه قوه قضاییه با سعه صدر برخورد کرده اما نیازمند همکاری سایر قوا بود.

علت تاخیر در پرونده بابک زنجانی عدم همکاری دولت است؛ نه تعلل قوه قضاییه/ دولت برای تخریب منتقدین هیچ کمکی به قوه قضاییه نکرد

ترقی با تاکید بر اینکه دیپلماسی دولت باید کمک میکرد تا پرونده بابک زنجانی سریعتر مورد رسیدگی قرار گیرد، تصریح کرد: دولت همکاری لازم را نکرده و با پرونده بابک زنجانی سیاسی برخورد کرد.

رئیس بین الملل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه علت تاخیر در این پرونده در جای دیگری است و نه در قوه قضاییه، بیان کرد: دولت با عدم همکاری استخوان لای زخم برای تخریب منتقدین گذاشت.

اظهارات بابک زنجانی برای کمک ۵ میلیاردی به ستاد انتخاباتی دولت موجب هجمه علیه قوه قضاییه شده است

وی اضافه کرد: حالا که رییس قوه قضاییه بخشی از این پرونده را افشا کرده و بابک زنجانی عنوان کرده است ۵ میلیارد تومان برای انتخابات ریاست جمهوری دولت فعلی کمک کرده، دولت به قوه قضاییه هجمه وارد کرده است.

ترقی در پایان خاطرنشان کرد: دولت باید به قوه قضاییه کمک کند تا روند رسیدگی به این پرونده و سایر پرونده ها نظیر کرسنت سریعا مشخص شود.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را به ما بگویید.