تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ دی ۹۵.::. ساعت : ۹:۴۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار چالوس:

اداره نوسازی دقت بیشتری به خرج دهد/دوباره‌کاری در ساخت مدارس درست نیست

فرماندار چالوس با انتقاد از عملکرد اداره نوسازی مدارس در ساخت اماکن آموزشی گفت: در شرایط کمبود اعتبارات نباید دوباره‌کاری شود و برای این کار باید در انتخاب پیمانکاران دقت بیشتری شود.

به گزارش چالوس ما، محمدناصر زندی ظهر دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش چالوس اظهار کرد: باید تلاش شود در جلسات شورای آموزش و پرورش از اختیارات این شورا به طور کامل استفاده کنیم و برای اجرای مصوبات جلسات قبلی برنامه‌ریزی شود.

وی ادامه داد: باید تلاش کنیم هر چه سریع‌تر فضاهای مازاد آموزش و پرورش تعیین تکلیف شود و از ظرفیت‌های بالای این بخش در روستاها و شهرها به بهترین شکل استفاده شده به دستگاه‌های دیگر نیز کمک شود و یا اینکه با فروش و اجاره تبدیل به اعتبار برای کارهای دیگر شود.

محمدناصر زندی نقش آموزش و پرورش را در مسائل اجتماعی بسیار پررنگ توصیف کرد و ادامه داد: ریشه تغییرات فرهنگی جامعه و حل مشکلات اجتماعی در آموزش و پرورش است و به همین دلیل باید به برنامه‌هایی مانند دهه فجر باید بیشتر توجه شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان چالوس با تأکید بر اینکه پروژه‌های قابل افتتاح در حوزه آموزش و پرورش برای دهه فجر آماده شود، یادآور شد: از هم اکنون باید برای برنامه‌های فرهنگی در مدارس برنامه‌ریزی شود تا نسل‌های جدید با انقلاب و فرهنگ انقلاب اسلامی آشنا شوند.

فرماندار چالوس در پایان با انتقاد از عملکرد اداره نوسازی مدارس در ساخت اماکن آموزشی تصریح کرد: در برخی موارد نقص‌هایی وجود داشته است که باید برطرف شود، اما باید به خاطر داشت که در شرایط کمبود اعتبارات نباید دوباره‌کاری شود و برای این کار باید در انتخاب پیمانکاران دقت بیشتری شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.