تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۸ دی ۹۵.::. ساعت : ۹:۴۱ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرماندار کلاردشت تأکید کرد

لزوم استقرار اداره راه مستقل/ نقاط حادثه‌خیز جاده‌ها اصلاح شود

جلسه بررسی مشکلات جاده‌ای کلاردشت با حضور مدیران دستگاه‌های شهرستان کلاردشت و مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران برگزار شد.

به گزارشچالوس ما، ظهر امروز در جلسه‌ای که در فرمانداری کلاردشت برگزار شد، مشکلات جاده‌ای و راه‌های این شهرستان با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط و مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان مازندران بررسی شد.

فرماندار کلاردشت در این جلسه با اشاره به کوهستانی بودن شهرستان کلاردشت اظهار کرد: با این شرایط در زمان بارش برف وضعیت راه‌ها بحرانی شده رفت‌وآمد در جاده‌ها با مشکلات زیادی همراه می‌شود.

ایوب صالحی ادامه داد: هم‌اکنون جاده‌های منتهی به کلاردشت بسیار خطرناک است و لازم است نقاط حادثه‌خیز آنها شناسایی و برطرف شود، از سوی دیگر برخی از این راه‌ها علایم هشداردهنده مناسبی ندارند که مشکل را دوچندان می‌کند.

وی به مشترک بودن اداره راه شهرستان‌های چالوس و کلاردشت اشاره کرد و یادآور شد: این مسأله مشکلات زیادی را به همراه دارد، با شرایط موجود یکی از نیازهای اساسی مردم کلاردشت استقرار اداره راه است تا در مواقع لزوم خدمات بهتری به شهروندان ارائه شود.

فرماندار کلاردشت در پایان ایمن‌سازی راه‌ها، اجرای خط‌کشی جاده‌ها و نصب حفاظ‌ و گارد ریل در آنها را از دیگر کمبودهای جاده‌های این شهرستان دانست.

در حاشیه این جلسه احمدآفرین محمدزاده، مدیرکل حمل‌ونقل و پایانه‌های مازندران نیز با اشاره به حساسیت جغرافیایی شهرستان کلاردشت از برنامه‌ریزی برای ایجاد و تجهیز اداره راه این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.