تاریخ انتشار :دوشنبه ۴ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۹:۱۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه چالوس خبر داد

اعطای ۸ میلیارد ریال به ۸۵ نفر از کارآفرینان چالوس

فرمانده ناحیه سپاه چالوس گفت: در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، از ابتدای سال جاری تاکنون مبلغ 8 میلیارد ریال به 85 نفر پرداخت شده است.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ جابر عسکری ظهر دوشنبه در جلسه قرارگاه جهاد اقتصادی در چالوس ضمن تسلیت شهادت جمعی از آتشنشانان در حادثه پلاسکو اظهار کرد: ایثارگری و از جان گذشتگی این افراد ما را به یاد شهدای دفاع مقدس و مدافعان حررم می‌اندازد.

وی با اشاره به شعار سال ۹۵ و تأکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی افزود: وظیفه همه ما است که در هر مقام و مسئولیتی برای تحقق این شعار تلاش کنیم.

فرمانده ناحیه سپاه چالوس با بیان اینکه جبهه اول اقتصاد مقاومتی تولید خانگی است، تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون سپاه چالوس با پرداخت تسهیلات به واحدهای اشتغال خانگی به حمایت از آنها پرداخته است.

عسکری ادامه داد: بر همین اساس مبلغ ۸ میلیارد ریال به ۸۵ نفر پرداخت شده است، میزان این تسهیلات بین ۳۰ تا ۳۰۰ میلیون برای هر نفر است.

وی یادآور شد: برای این تسهیلات حدود ۱۸ عرصه کاری در نظر گرفته شده است که در این میان پرورش گیاهان دارویی و زنبور عسل بیش از بقیه موارد استقبال شده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.