تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۵:۴۹ ق.ظ
فاقددیدگاه

فوتبال ساحلی در شمال کشور تقویت شود

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به ظرفیت‌های ساحلی مازندران گفت: فوتبال ساحلی در شمال کشور تقویت شود.

به گزارش چالوس ما، به نقل از بلاغ، مهدی تاج پس از برگزاری مجمع عمومی انتخابات هیئت فوتبال مازندران در هتل بادله ساری اظهار کرد: باید کمک کنیم فوتبال استان به جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

وی با تقدیر از اعضای مجمع و اصحاب رسانه استان برای آگاهی‌سازی در جامعه، افزود: باید رئیس جدید هیئت فوتبال مازندران از ظرفیت همه افراد ورزشی و نخبه جهت اعتلای این رشته ورزشی استفاده کند.رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اهمیت فوتبال ساحلی در استان، گفت: شورای شهر ساری برای ایجاد فوتبال ساحلی اقدام کرده که باید تقویت شود.

تاج با اشاره به ظرفیت‌های ساحلی مازندران گفت: فوتبال ساحلی در شمال کشور تقویت شود.

وی بیان کرد: فوتبال ساحلی ایران در مسابقات بین قاره‌ای دوم شده که باید ثابت کنیم این مهم یک اتفاق نبوده و با سرمایه‌گذاری بهتر می‌توانیم بهترین باشیم.

حبیب حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه انتخابات آزادانه و در شرایط برابر برگزار شد، گفت: باید رئیس جدید هیئت فوتبال مازندران از تجربیات مربیان و داوران استفاده کند.

وی تصریح کرد: در زمینه سند تحول فوتبال مازندران باید گام اساسی برداشته شود.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه باید برای رفع انتظارات و مطالبات مردم مازندران با همدلی و وحدت در راستای تحقق اهداف فوتبال استان گام برداریم، تصریح کرد: باید باشگاه‌های خصوصی تقویت شود.

گفتنی است، در این نشست با برگزاری انتخابات با حضور رئیس فدراسیون فوتبال و مدیرکل ورزش و جوانان مازندران، غلامرضا بهروان با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس هیئت فوتبال مازندران در پنجمین دوره پیاپی انتخاب شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.