تاریخ انتشار :یکشنبه ۱۰ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۴:۰۵ ب.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه چالوس خبر داد

اجرای ۲۰۰ برنامه در پایگاه‌های بسیج چالوس

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس گفت: امسال بیش از 200 برنامه مهم در 163 پایگاه زیرمجموعه سپاه چالوس انجام می‌شود.

به گزارش چالوس ما، سرهنگ جابر عسکری عصر یکشنبه در نشست خبری به مناسبت دهه فجر با بیان اینکه دهه فجر هر سال قفرصتی استثنایی برای تجدید میثاق با انقلاب اسلامی است اظهار کرد: حضور یکپارچه مردم نشانه این استمرار است، پیمان یاری مردم با رهبری در این دنیای پر از ظلم و فساد، به استمرار انقلاب کمک می‌کند.

وی ادامه داد: تقدیم ۲۰۰ هزار شهید و ۷۰۰ هزار جانباز و آزاده وظیفه ما را در این راه سنگین‌تر می‌کند، ۲۲ بهمن یک همایش عظیم و راهپیمایی منحصر به فرد است.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس افزود: در تمام دنیا مرسوم است که انقلاب‌ها بعد از ۳ دوره از بین می‌رود اما در ایران این طور نشده و این به علت وجود رهبری ولایت فقیه است.

این مسئول با اشاره به برنامه‌های اجرایی سپاه چالوس در ایام دهه فجر تصریح کرد: امسال بیش از ۲۰۰ برنامه مهم در ۱۶۳ پایگاه زیرمجموعه سپاه چالوس انجام می‌شود.

عسکری با تأکید بر اینکه محفل انس با قرآن در چند مسجد شهرستان برگزار می‌شود، ادامه داد: اجتماع بزرگ حامیان مدافعان حرم پنجشنبه ۱۴ بهمن ماه با حضور همه بسیجیان همزمان با ولادت حضرت زینب (س) در مهدیه چالوس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های سپاه در راستای سازندگی و محرومیت‌زدایی یادآور شد: افتتاح خانه محروم در قلب شهرستان چالوس و نیز ۱۰ پایگاه مقاومت در این ایام به بهره‌برداری می‌رسد.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه بسیج چالوس به برگزاری جلسات ستاد پشتیبانی جبهه مقاومت اسلامی اشاره کرد و افزود: تا کنون بیش از ۲ خودروی نیسان مایحتاج مردم جنگ‌زده سوریه در چالوس جمع‌آوری شد و جمعه ۱۵ بهمن بعد از نماز جمعه با حضور مسئولان و مردم از داخل مسجد جامع به مرکز استان و از آنجا به سمت سوریه فرستاده می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.