تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۸:۳۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
با تلاش مأموران راهداری چالوس

کندوان باز است/ وضعیت جاده چالوس پایدار شده است

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان چالوس از پاکٰسازی و بازگشایی کامل محور کندوان توسط نیروهای راهداری در پی سقوط بهمن روز گذشته خبر داد.

به گزارش چالوس ما مهدی صفایی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس با اشاره به مسدود شدن جاده کرج ـ چالوس از عصر روز گذشته اظهار کرد: محور کندوان در محدوده پیچ سرهنگ در استان البرز به‌دلیل بارش برف، کولاک شدید و کاهش دید مسدود شده بود.

وی با اشاره با اینکه با تلاش نیروهای راهداری این محور در حال حاضر به‌صورت کامل پاکسازی شد، افزود: در حال حاضر وضعیت هوا در این منطقه مساعد شده است و این مسیر بازگشایی شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چالوس با اشاره به اجرای عملیات ایمن‌سازی و پایدار‌سازی مسیر کندوان خاطرنشان کرد: قرار شد از تاریخ ۲۵ دی‌ماه تا ۲۰ اسفندماه در محدوده استان البرز در ساعت‌هایی از شب محور کندوان مسدود شود.

وی در پایان با بیان اینکه ایمن‌سازی محور کندوان در محدوده تونل شماره پنج از روزهای شنبه تا پنجشنبه و غیر از تعطیلات رسمی در ساعاتی از شب مسدود می‌شود، گفت: در این ساعت‌ها مسیرهای جایگزین برای تردد در محورهای فیروزکوه و هراز در نظر گرفته می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.