تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۲:۱۸ ب.ظ
فاقددیدگاه
رتبه پنجم چالوس در سرشماری 95؛

۳۷ هزار و ۶۵۷ خانوار در چالوس شناسایی شد

معاون فنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن چالوس از شناسایی 37 هزار و 657 خانوار در چالوس و رتبه پنجم این شهرستان در مازندران خبر داد.

به گزارش چالوس ما، غلامعلی صفررضوی‌زاده عصر امروز در مراسم تجلیل از عوامل سرشماری نفوس و مسکن ۱۳۹۵ اظهار کرد: در این سرشماری ۲۴ مأمور اجرایی، ۶ کارشناس فنی، یک کارشناس آی‌تی و یک نفر به عنوان کارشناس نقشه با ستاد همکاری می‌کردند.

وی ادامه داد: در سرشماری اینترنتی و پس از آن اعزام مأموران به درب منازل، ۸۶ هزار و ۲۰۱ مکان در شهرستان چالوس شناسایی شد که ۳۷ هزار و ۶۵۷ خانوار در آنها زندگی می‌کنند.

معاون فنی سرشماری عمومی نفوس و مسکن چالوس با اشاره به پیشرفت ۱۰۰ درصدی این سرشماری در چالوس یادآور شد: ۶۰ درصد خانواده‌های چالوس در ثبت نام اینترنتی شرکت کردند و با پیشرفت ۱۰۰ درصدی، چالوس مقام پنجم استان را کسب کرده است که بیشتر از پیش‌بینی‌های مرکز آمار بود.

صفررضوی‌زاده در پایان از همکاری مدیران شهرستان تشکر کرد و گفت: مدیران مدارس در ترغیب والدین دانش‌آموزان تلاش خوبی داشتند، اداراتی مانند هلال احمر نیز برای تأمین تجهیزات به ویژه خودرو برای مأموران و همکاری با آنان در هوای سرد و بارانی کمک زیادی بودند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.