تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۹:۲۷ ب.ظ
فاقددیدگاه
با تلاش مأموران نیروی انتظامی؛

زمینخواری ۱۵ میلیاردی در کلاردشت کشف شد

فرمانده انتظامی مازندران از رفع تصرف اراضی ملی و برخورد با دو متهم به زمین‌خواری به ارزش ۱۵ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال در شهرستان کلاردشت خبر داد.

به گزارش چالوس ما، سردار سید محمود میر فیضی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف منابع طبیعی و اراضی ملی در شهرستان “کلاردشت” و در راستای اجرای احکام صادره از سوی مرجع قضائی، ماموران پلیس آگاهی به همراه ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی به منظور رفع تصرف به منطقه مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در منطقه، قطعه زمینی به مساحت یک هزار و ۳۴۰ متر مربع را در منطقه “رودبارک” و زمین دیگری به مساحت چهار هزار و ۷۰۰ متر مربع در منطقه “اجابیت” را رفع تصرف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه برابر نظریه کارشناسان اداره منابع طبیعی زمین‌های تصرف شده ۱۵ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال ارزش گذاری شده است، افزود: زمین‌هایی که تصرف غیر قانونی شده بود، خلع ید و به دامان طبیعت بازگردانده شد.

سردار میر فیضی گفت: منابع طبیعی و ملی بیت‌المال محسوب شده و برابر قانون کسی حق تعرض و تصرف آن را ندارد و پلیس همواره در راستای حفظ بیت‌المال با هرگونه تخلف و زمین‌خواری برابر قانون قاطعانه برخورد خواهد کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.