تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۲ بهمن ۹۵.::. ساعت : ۱:۳۲ ب.ظ
فاقددیدگاه
ساعت 9:33 دقیقه صبح امروز؛

زنگ انقلاب در دبیرستان نهضت چالوس به صدا درآمد+ تصاویر

ساعت 9:33 صبح امروز 12 بهمن ماه مقارن با سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن در سال 57 و همزمان با سراسر کشور، زنگ انقلاب در دبیرستان دخترانه نهضت این شهرستان نواخته شد.

به گزارش چالوس ما، ساعت ۹:۳۳ صبح امروز ۱۲ بهمن ماه مقارن با سالروز ورود امام خمینی (ره) به میهن در سال ۵۷ و همزمان با سراسر کشور، زنگ انقلاب با حضور فرمانده سپاه، فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولان چالوس در دبیرستان دخترانه نهضت این شهرستان نواخته شد.

حجت الاسلام محمدمهدی راشدی در این مراسم اظهار کرد: مردم ایران با حضور در راهپیمایی های انقلاب تا آخرین قطره خون خود ایستادگی کردند و بساط ظلم را بر هم زدند.

وی افزود: بعد از گذشت ۳۸ سال با وجود همه مشکلات موجود بر سر راه انقلاب، مردم بر آرمانهای انقلاب پافشاری کردند و حتی از جان خود نیز گذشتند.

امام جمعه چالوس ادامه داد: هم ست ایستادگی باعث شده است که امروز نظام جمهوری اسلامی به یک ابرقدرت تبدیل شده از مقاومترین نظامهای دنیا شود.

راشدی یادآور شد: در شرایط امروز همه باید تلاش کنیم تا بر ارزشهای انقلاب ثابت قدم بمانیم و ارزشهایی که گذشتگان به وجود آوردند را حفظ کنیم.

وی درپایان به مسئولان توصیه کرد: باید در همه دستگاه‌ها و مدارس شهرستان برنامه هایی برای آشنایی بیشتر با انقلاب اسلامی برگزار شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.