تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۴:۲۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

شرایط یکسان پرسپولیس و الهلال در لیگ داخلی+جدول

حریف عربستانی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با پیروزی قاطعی که برابر الاتحاد به دست آورد در آستانه کسب عنوان قهرمانی در لیگ عربستان است.

به گزارش چالوس ما، در حساس‌ترین بازی هفته بیستم رقابت‌های لیگ حرفه‌ای عربستان دو تیم الهلال و الإتحاد به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر یک الهلال به پایان رسید تا این تیم یک گام دیگر به کسب عنوان قهرمانی نزدیک شود.

الهلال با پیروزی که در این دیدار به دست آورد با ۵۰ امتیاز در صدر جدول رده‌بندی لیگ عربستان باقی‌ ماند و فاصله خود را با نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود به هشت امتیاز رساند این‌ در حالی است که تا پایان لیگ تنها ۶ بازی دیگر باقی مانده است.

پرسپولیس هم که در لیگ قهرمانان آسیا با الهلال همگروه است وضعیتی مشابه در لیگ ایران دارد. سرخ پوشان پایتخت در حساس ترین بازی هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر موفق شدند با دو گل نفت تهران را شکست دهند تا آنها هم اختلاف امتیاز خود را با تیم دوم جدول رده‌بندی به هشت امتیاز افزایش دهند این‌ در حالی است که تا پایان لیگ تنها هفت بازی دیگر باقی مانده است.

هر دو تیم الهلال و پرسپولیس در فصل جاری بسیار آماده هستند و در آستانه کسب عنوان قهرمانی در لیگ های داخلی هستند. این دو تیم سرشناس قاره کهن این شانس را دارند که در لیگ قهرمانان آسیا هم بدرخشند و تا مراحل بالا پیش روند.

جدال نخست این دو تیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید و دو تیم در دیدار دوم توانستند برابر حریفان خود به پیروزی برسند تا به صعود امیدوار شوند.

شرایط یکسان پرسپولیس و الهلال در لیگ داخلی
بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.