تاریخ انتشار :جمعه ۲۰ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۶:۲۹ ق.ظ
فاقددیدگاه
فرمانده سپاه چالوس تأکید کرد

اعزام کاروان ۵۰۰ نفره راهیان نور از چالوس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس گفت: 11 اتوبوس حامل 500 نفر از بسیجیان شهرستان چالوس در روزهای 19 و 20 اسفند به سرزمین نور اعزام می‌شوند.

سرهنگ جابر عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار چالوس ما اظهار کرد: از چند سال پیش حرکت خوب راهیان نور آغاز شده و توسعه پیدا کرده‌ است که نقشی مؤثر در آشنایی جوانان با فرهنگ دفاع مقدس دارد.

وی ادامه داد: حضور نسل سوم و چهارم انقلاب در مناطق عملیاتی و حضور آنان در فضای رشادت‌های دفاع مقدس موجب زنده ماندن یاد شهدا در دل‌های این جوانان است، از سوی دیگر راهیان نور می‌تواند محلی برای تجدید خاطرات معنوی ایثارگران هشت سال دفاع مقدس باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس یادآور شد: با توجه به ایام نوروز و سال جدید، این اردوها می‌تواند حسن آغازی برای یک سال زندگی باشد و موجب شود یاد شهدا در زندگی مردم جاری باشد.

عسکری تأکید کرد: با وجود آنکه از ابتدای سال ۹۵ چندین اعزام از اقشار مختلف به مناطق جنگی داشتیم، این بار نیز استقبال خوبی انجام شد.

وی در پایان گفت: در این کاروان ۱۱ اتوبوس حامل ۵۰۰ نفر از بسیجیان شهرستان چالوس در روزهای ۱۹ و ۲۰ اسفند به سرزمین نور اعزام می‌شوند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه چالوس در پایان از تلاش‌های فرماندار، امام جمعه، شوراهای اسلامی و شهرداران و سایر  مسئولان شهرستان چالوس در پشتیبانی مالی و معنوی از این کاروان تقدیر کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.