تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۶:۴۸ ق.ظ
فاقددیدگاه

اظهار نظر عجیب سرمربی فرانسوی درباره مسی

سرمربی سابق تیم ملی فوتبال فرانسه به انتقاد از عملکرد مسی در دیدار برابر پاری ‌سن‌ ژرمن پرداخت و اظهار نظر عجیبی را درباره این بازیکن بر زبان آورد.

به گزارش چالوس ما، به نقل از اکیپ، به نظر می‌رسد که شکست تحقیر آمیز پاری ‌سن‌ ژرمن برابر بارسلونا در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باعث خشم فرانسوی ها شده است. ریموند دومنک، سرمربی سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه اظهار نظر عجیبی را درباره لیونل مسی بر زبان آورد و از پایان دوران درخشش ستاره آرژانتینی بارسلونا سخن به میان آورد.

او گفت‌: مسی بدترین بازیکن دیدار پاری ‌سن‌ ژرمن و بارسلونا بود. بر این باور هستم که دوران درخشش این بازیکن به پایان رسیده است. مسی در این دیدار کمی می‌دوید و بعد از آن به میانه میدان می‌رفت تا نشان دهد که می‌خواهد در بازی سازی شرکت کند.
دومنک ادامه‌ داد: مسی جرات نداشت که ضربه پنالتی را بزند و به نیمار گفت‌ که تا او پشت این ضربه قرار بگیرد. بر این باور هستم که مسی به مرحله پایانی خود رسیده است. او یک جادوگر بود، اما  الان دیگر جادو نمی‌کند.
این سخنان دومنک ‌در حالی است که که مسی در فصل جاری بهترین بازیکن بارسلونا بوده است. او چه در رقابت‌های لالیگا و چه در لیگ قهرمانان اروپا در صدر  جدول بهترین گلزنان جای دارد و اگر به درخشش خود ادامه‌  دهد این شانس را دارد تا بار دیگر توپ طلا را به دست آورد.
بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.