تاریخ انتشار :یکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵.::. ساعت : ۲:۵۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

جمنا از لیست های اصولگرایان حمایت می‌کند

یک عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت که این جبهه در انتخابات شوراها از لیست ها و افرادی که نیروهای اصولگرا در شهرهای مختلف به اجماع رسیده اند، حمایت می کند.

به گزارش چالوس ما، یک عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت که این جبهه در انتخابات شوراها از لیست ها و افرادی که نیروهای اصولگرا در شهرهای مختلف به اجماع رسیده اند، حمایت می کند.

حمیدرضا فولادگر درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص انتخابات شوراها گفت: با توجه به اینکه در بسیاری از استان ها و شهرستان تشکل‌های اصولگرا درباره انتخابات شوراها فعالیت می‌کنند، برنامه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی آن است که از لیست یا افرادی که نیروهای اصولگرا بر روی آنها به اجماع رسیده‌اند، حمایت کنند.

به گفته وی، در برخی از شهرها قرار است تشکل های اصولگرا لیست ارائه دهند و فعالیت گسترده‌ای نیز انجام دهند به همین دلیل ما از این افراد حمایت می‌کنیم.

این نماینده اصولگرای مجلس درباره آخرین فعالیت‌های جبهه‌های مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری گفت: این جبهه به ۱۴ کاندیدا برای حمایت رسیده است قرار است در روز ۱۷ فروردین دومین مجمع عمومی جمنا برگزار شود تا از بین این ۱۴ گزینه، ۵ گزینه انتخاب شوند.

وی در پایان گفت که زمان تعیین گزینه نهایی جمنا برای حمایت از کاندیدای خاصی در انتخابات ریاست جمهوری مشخص نشده است.

بلاغ

دیدگاه خود را به ما بگویید.